4 причини не викидати шкаралупу від яєць: може стати в нагоді в побуті

Автор: Ольга Березовська

Багато людей викидають на сміття яєчну шкаралупу, але досвідчені господині радять цього не робити. Адже вона може бути корисною у побуті і навіть догляді за шкірою.

4 причини не викидати шкаралупу від яєць: може стати в нагоді в побуті - today.ua

Пропонуємо дізнатися, як можна використовувати яєчну шкаралупу.

Для розсади

Якщо ви садите овочі у своєму саду або городі, то яєчна шкаралупа знадобиться у підготовці розсади. Подрібнену шкаралупу можна покласти на дно горщика, а зверху насипати землю, в якій і ростиме рослина. Так ви збагатите ґрунт корисними речовинами та мінералами.

Процедури для обличчя

Жінки часто використовують білок для домашніх масок для обличчя. Але й яєчна шкаралупа буде дуже корисною у таких справах. Потрібно просто подрібнити її, змішати з білком і збити. Цією масою потрібно змастити обличчя, дати висохнути і після вмитися холодною водою.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

4 причини не викидати шкаралупу від яєць: може стати в нагоді в побуті

Для кави

Якщо ви купили каву, а вона виявилася надто кислою, то проблему можна виправити за допомогою яєчної шкаралупи. Її потрібно подрібнити і додати невелику дрібку до кави, щоб нейтралізувати кислотність. Перемішайте та спробуйте напій. Він має стати набагато смачнішим.

Для термоса

Якщо ви часто використовуєте термос або термочашку, ви точно помічали, що згодом на їх стінках і дні з'являються плями, які важко відчистити. Тут також може бути корисною яєчна шкаралупа. Потрібно покласти її в термос, додати гарячої води та ретельно струшувати протягом кількох хвилин. Після цього слід вилити вміст і промити посуд водою з миючим для посуду.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

4 причини не викидати шкаралупу від яєць: може стати в нагоді в побуті

Пропонуємо також дізнатися, як можна використовувати картопляні очистки.