Астролог поділилася прогнозом про закінчення війни: “Найближчий час буде напруженим“

Автор: Ольга Березовська

Все частіше астрологи та інші провидці говорять про те, що війна в Україні може закінчитись незабаром. З цією думкою згоден ще один експерт по зірках, який поділився власним прогнозом з приводу перемоги.

Астролог поділилася прогнозом про закінчення війни: “Найближчий час буде напруженим“ - today.ua

Астролог Яна Тимощук поділилася власним баченням того, як і коли завершиться війна Росії проти України. Вона вважає, що влада країни-агресора вже готова призупинити бойові дії, але це не відбудеться раніше ніж через дев'ять місяців, тобто до листопада 2024 року війна може продовжуватися.

За словами Тимощук, вже скоро росіяни усвідомлять серйозну проблему з економікою в їхній країні, тому вирішать розпочати мирні переговори. Водночас астролог побачила серйозні події в РФ, які також можуть вплинути на перебіг воєнних дій.

"Потрібно розуміти, що загалом найближчий час буде напруженим, тому що будуть великі ілюзії, обман, буде розкрита вся інформація. Іде інформація про масові смерті влади. Щось відбуватиметься в Росії, що призведе до трансформації", - додала Яна.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Астролог поділилася прогнозом про закінчення війни: “Найближчий час буде напруженим“

Водночас астролог заявила, що Олександр Сирський, який нещодавно замінив Валерія Залужного на посаді головнокомандувача ЗСУ, готується просувати свої ідеї. І 2024 стане для нього дуже вдалим.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Йде енергія обнулення, він планує повернення деяких ділянок. Сирський проходитиме через важкі випробування", - запевнила Тимощук.

Нагадаємо, раніше інший астролог також висловив думку, що вже 2024 року РФ запропонує переговори, і в результаті бойові дії буде припинено.