Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким складно зізнаватися у своїх почуттях

Автор: Ольга Березовська

Багато людей досить легко зізнаються у своїх романтичних почуттях партнеру, але є й ті, кому сказати "я люблю тебе" буває дуже складно. І астрологи кажуть, що лише трьом знакам Зодіаку важко вимовляти ці слова.

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким складно зізнаватися у своїх почуттях - today.ua

Пропонуємо дізнатися, які знаки Зодіаку довго чекають і розмірковують, перш ніж сказати коханій людині про свої почуття.

Близнюки

Поки Близнюки не відчують, що вони люблять іншу людину всім серцем, вони нізащо не освідчуються в коханні. У представників цього знака зазвичай немає проблем із вираженням власних емоцій, але вони намагаються спочатку переконатися у своїх почуттях, перш ніж вимовляти фразу "я тебе люблю".

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким складно зізнаватися у своїх почуттях

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Терези

Народжені під цим знаком зазвичай нерішучі, але якщо вони справді когось полюблять, то вони готові на все заради коханої людини. Проте Терези не скажуть три заповітні слова доти, доки не переконаються, що партнер відповідає їм взаємністю. Але вони кажуть їх іншими фразами. Це може звучати як "Ти не голодний?", "Що приготувати тобі на вечерю?" або "Напиши мені, коли будеш удома".

Діва

Аналітичний розум Дів не дає їм діяти імпульсивно, тому вони досить довго можуть не зізнаватися у своїх почуттях коханій людині. Такі люди намагаються дочекатися моменту, коли відчують, що партнер повністю сумісний із ними. Представники цього знаку бережуть своє серце, тож і не демонструють відкрито своїх почуттів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким складно зізнаватися у своїх почуттях

Пропонуємо також дізнатися про знаки Зодіаку, які настільки прямолінійні, що можуть легко нагрубити.