Бабине літо в Україні: синоптики розповіли, коли настане осіннє потепління, і скільки воно триватиме

В Україні зараз панує справжня осінь, яка розпочалася чітко за календарем 1 вересня. Традиційно вже за кілька тижнів усі чекатимуть приходу бабиного літа. Синоптики вже склали прогноз на цей період та назвали дату потепління. Очікується, що з 1 по 8 жовтня у країні потеплішає до +20 градусів та вище.

Бабине літо в Україні: синоптики розповіли, коли настане осіннє потепління, і скільки воно триватиме - today.ua

Так, холодна та дощова погода протримається в Україні до кінця поточного тижня, а потім почне поступово теплішати.

Народний синоптик Ігор Кібальчич прогнозує, що бабине літо 2022 року настане вже у другій половині вересня, але лише у західних областях України. Жителі інших регіонів країни зможуть насолодитися періодом сухої та теплої погоди лише на початку жовтня. Бабине літо в Україні: синоптики розповіли, коли настане осіннє потепління, і скільки воно триватиме За прогнозом представника Укргідрометцентру Наталії Голені, про настання бабиного літа можна буде говорити тоді, коли протягом приблизно 5 днів триматиметься суха та тепла погода, а температура повітря не опускатиметься нижче +15...+20 градусів. Такий температурний режим очікується вже 28-29 вересня і триватиме тиждень.

За прогнозом народного синоптика Стаса Щедріна, у вересні розраховувати на бабине літо не варто. Перший місяць осені як прийшов з холодами і сльотою, так і залишатиметься таким же до останнього дня календаря. За його словами, бабине літо ймовірно можна чекати з 1 до 10 жовтня. Повітря прогріється до +20 градусів і вище на всій території країни.

Раніше повідомлялося, що в Україні випав перший сніг у Карпатах.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua