“Буде домовленість про припинення вогню“: український астролог назвав дату, коли в Україні відкриються кордони для чоловіків

Автор: Лобанова Єлизавета

Астролог Олексій Кириченко зробив прогноз щодо того, коли відкриються кордони та чоловіки зможуть виїжджати за межі України. За його словами, у 2025 році будуть зняті всі обмеження.

“Буде домовленість про припинення вогню“: український астролог назвав дату, коли в Україні відкриються кордони для чоловіків - today.ua

Кириченко зазначив, що у травні 2024 року відбудуться певні домовленості між Україною та РФ щодо припинення вогню. У цей час Плутон вийде із Козерога.

Повні обмеження для Плутона знімуться вже 2025 року. Це може означати, що у 2025 році буде знято обмеження щодо закриття кордонів, особливо для чоловіків, вважає астролог.

“Буде домовленість про припинення вогню“: український астролог назвав дату, коли в Україні відкриються кордони для чоловіків

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Вихід Плутона з Козерога на початку 2024 року, що посилює поєднання планет, яке відбудеться у травні 2024 року, астролог трактує як певні домовленості між Україною та Росією. На його думку, це будуть домовленості саме щодо припинення вогню.

Кириченко також додав, що багато обмежень зберігатимуться до Дня Незалежності України 24 серпня. Тобто, з кінця літа 2024 року обмеження для українців суттєво зменшаться. Також планети вказують на те, що процеси відкриття кордонів проходитимуть плавно і навколо них буде багато незрозумілого та проблематичного.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Сатурн вийде з Риб і увійде до Овену влітку 2025 року, а це означає, що ситуація з кордонами стане ясною і прозорою тільки в цей час. Також посилиться планета Уран у Близнюках, яка відповідає за вільне пересування та подорожі", - зазначив астролог.

Раніше астролог Влад Росс спрогнозував точну дату завершення бойових дій в Україні.