Карпатська мольфарка спрогнозувала майбутнє України: “Буде голод, але Зеленський виграє війну“

Автор: Леся Ловіцька

Карпатська мольфарка Марія Цвилінів поділилася прогнозом про війну в Україні. Вона повідомила громадянам про майбутнє подорожчання продуктів у країні і попередила про голод. Однак наша країна зможе подолати складнощі та перемогти у війні з Росією.

Карпатська мольфарка спрогнозувала майбутнє України: “Буде голод, але Зеленський виграє війну“ - today.ua

Воєначальники обережно роблять будь-які прогнози про розвиток війни з російськими окупантами. Тому українці звертають увагу і на думки езотериків. 88-річна провидиця з Карпат цінується односельцями, бо вміє передбачати майбутнє.

Марія Цвилінів прочитає, що Росії не вдасться відібрати ще більше наших територій. Більше того, Крим, а також східний регіон повернуться до складу України. Мольфарка вважає, що завершення бойових дій у нашій країні можливе вже наприкінці весни чи на початку літа.

"Війна мала б десь у травні-червні закінчитися. Буде послаблення, Путін не виграє, Зеленський виграє війну... Все буде добре. Інші держави допоможуть. Повернеться все в Україну, як війна ця закінчиться. Росія не забере", - надихнула прогнозом ясновидець.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Цвилінів вважає, що нашому багатостраждальному народу доведеться зіткнутися зі складнощами, які добре відомі нашим предкам, що пережили дві світові війни. Виникнуть серйозні проблеми з продуктами - ціни буквально злетять, і частина людей будуть відчувати проблеми з їжею. Але після напруженого періоду Україна розвиватиметься – "вона процвітатиме".

"Буде голод в Україні. Буде все дуже дороге: зерно, картопля, все буде дороге. Трохи буде голод, але коли війна закінчиться, на Україну чекає добро", - пообіцяла Марія у розмові з кореспондентом ТСН.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мольфарка наголосила, що люди звертаються до неї за допомогою, і вона за кожного молиться по 12 разів. Це займає по 2 години та 15 хвилин, після цього йому стає краще як фізично, так і морально.

Нагадаємо, що раніше прогнозом щодо завершення війни в Україні зробили в НАТО.