Болгарський перець і баклажани вимогливі до ґрунту та поливу. Урожай може бути незначним через відсутність корисних речовин для росту, тому кущі з овочами треба підгодувати. Названо прості добрива, які можна використовувати у липні.
Чим підживити болгарський перець
Часто буває так, що перець має багато плодів на невеликих кущах, але вони недостатньо розвинені та рослина скидає зав'язь. Щоб вона почала нарощувати стебло та листя, потрібно внести азотне підживлення.
Городники порадили використовувати добриво за формулою: 15/7/7, де 15 - азоту, 7 - калію та 7 - фосфору.
Болгарський перець потрібно удобрювати кілька разів з інтервалом десять днів, до моменту, коли рослини перестануть скидати зав'язь і почнуть нарощувати лист.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Зверніть увагу, що солодкий перець може вирости гірким не тільки через недостатнє поливання, але й тому, що буде сусідити на грядці з гіркими сортами.
Чим підживити баклажани
Щоб плоди баклажанів не дрібніли, у липні потрібно позбутися "зайвих" плодів на кущах. Їх має залишитися лише 5-8. Потрібно обірвати всі квітки і дрібні пасинки, а коли плоди почнуть формуватися, обірвати нижнє жовте листя і прищипнути верхівки.
У липні слід удобрити баклажани калієм та фосфором. Внесіть по чайній ложці суперфосфату під кожен кущ. Гранули поступово розчинятимуться в землі при дощі та кожному поливі.
Також можна внести сульфат калію. Зробіть розчин: 1 коробку речовини треба розчинити у 10 літрах води. Потім слід полити кожен кущ баклажанів літром добрива.
Раніше повідомлялося, чим підживити огірки: є ефективний рецепт "чорного добрива" із чотирьох інгредієнтів.