Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Автор: Ольга Березовська

Півонії – це неймовірно красиві багаторічні квіти, які ростуть у домашніх садах багатьох українців. Як і всі рослини, вони потребують правильного підживлення. І лише один аптечний засіб допоможе удобрити квіти і незабаром порадіти їх яскравим і пишним цвітінням.

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти - today.ua

Досвідчені садівники активно діляться корисними порадами про вирощування різних рослин у Мережі. Так, вони розповіли, що купити в аптеці, щоби підживити півонії.

Вважається, що марганцевий розчин - це ідеальний засіб для підживлення півонії навесні. Таке добриво знезаразить землю та допоможе захистити квіти від різних інфекцій та захворювань.

Для його приготування потрібно розчинити лише два грами марганцівки в 10 літрах води. Такої кількості розчину вистачить на обробку двох кущів півонії. Потрібно акуратно перекопати землю навколо рослини, щоб не пошкодити паростки, і полити марганцевим розчином.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Щоб ще більше покращити стан півонії, на початку активного зростання їх потрібно удобрити аміачною селітрою. Також важливо забезпечити їх достатньою кількістю вологи в період формування квіток та зростання бутонів. Після поливати ці розкішні квіти можна не часто – 2 рази на місяць.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Садівники також пропонують інші варіанти добрива для півоній. Можна використовувати деревну золу та дріжджі, які допомагають виростити пишні квіти.

Пропонуємо також натуральні варіанти добрива полуниці, які збільшують урожай та покращують його якість.