Чому не можна дарувати гроші на свята: названо головну небезпеку

Автор: Леся Ловіцька

Багато людей вважають гроші найкращим подарунком до будь-якого свята. Однак знавці не радять приймати поспішне рішення, тому що можна не спростити, а ускладнити собі життя.

Чому не можна дарувати гроші на свята: названо головну небезпеку - today.ua

Часто буває так, що немає часу чи бажання вибирати подарунок, тому що для цього потрібно витратити час та сили. Гроші здаються універсальним презентом, який "вирішує проблему".

За старовинними народними прикметами, небезпечно як дарувати готівку, так і приймати їх у дар, тому що можна позбутися благополуччя.

Гроші не можуть вважатися добрим подарунком, тому що їхній власник просто передав кошти, не вклав частинку своєї енергії, щоб підібрати потрібну річ для людини. Якщо довелося раптово прийти на свято та інших варіантів немає, тоді потрібно підібрати гарний конверт та особисто підписати його. Всередину потрібно покласти одну або кілька крупних купюр.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Важливий момент – не потрібно класти у свій гаманець гроші, які передасте у дарунок. Краще зняти їх у банкоматі, одразу покласти у подарункову листівку, коробочку чи конверт.

Вся справа в тому, що гроші мають потужну енергетику, яка відображає енергетичне поле свого власника. Можна з необережності подарувати свій фінансовий успіх іншій людині. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб отримати фінансову винагороду, а потім просто беремо – і віддаємо результат своєї роботи іншому. Це може призвести до неприємностей, зокрема матеріальних.

Гроші можна подарувати лише добре знайомій людині. Колегам, керівнику чи просто знайомим краще підібрати щось інше.

Відкривати конверт із грошима у присутності дарувальника, а також рахувати гроші – не лише непристойно, а й вважається поганою прикметою. Приймаючи такий подарунок, потрібно відправити конверт собі в кишеню, щоб готівка отримала вашу енергетику.

Чому не можна дарувати гроші на свята: названо головну небезпеку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не варто витрачати подаровані гроші на якісь непотріб. Краще купити щось цінне, що нагадуватиме про важливу подію у житті.

Раніше астрологи назвали знаки Зодіаку, які розбагатіють у серпні.