Чому українців не попередили про повномасштабне вторгнення росіян: Гордон назвав причину

Автор: Леся Ловіцька

Повномасштабна війна стала страшною несподіванкою для абсолютної більшості українців. Відомий український журналіст та телеведучий Дмитро Гордон пояснив, чому чиновники не попередили громадян про майбутнє вторгнення.

Чому українців не попередили про повномасштабне вторгнення росіян: Гордон назвав причину - today.ua

За словами Гордона, українські високопосадовці напередодні повномасштабного вторгнення рашистів не вірили, що Росія може напасти. Вони були впевнені, що президент РФ Володимир Путін та президент США Джо Байден "розводять" Україну. Журналіст наголосив, що у вторгнення не вірив ніхто з його знайомих у вищих колах влади. Він і сам був упевнений, що біди не станеться.

"По-перше, мене попереджали усі наші високопосадовці, що війни не буде, мене ж не попереджав Байден чи Джонсон, чи директор Мі-6, чи голова ЦРУ. Мені казали наші високопосадовці, що ніякої війни не буде. Що все це просто паніка", - зазначив відомий медійник у проєкті Анни Севастьянової "Наодинці".

Проте Гордон наголосив, що друзі та знайому зі США прямо заявляли про повномасштабну війну. Ба більше, навіть  називали точну дату її початку – 4 години ранку 24 лютого 2022 року.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

За даними Дмитра Гордона, за кілька тижнів до вторгнення у Києві з’явилися російські ДРГ, у яких були прізвища людей, яких треба було викрасти або вбити.

Серед них виявились і дані самого журналіста – українські спецслужби показали його прізвища, адреси та фото. Гордону порадили подбати про сім’ю.

Дмитро Гордон відповів на питання, чому за десять до початку війни вивіз за кордон свою родину – літаком, який надав його близький друг Рінат Ахметов. Проте не попереджував про майбутню війну навіть найближчих друзів, тому що до кінця не вірив у те, що повномасштабні бойові дії таки розпочнуться.

Чому українців не попередили про повномасштабне вторгнення росіян: Гордон назвав причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Гордон також торкнувся теми свого особистого життя. Він одружений втретє – на колезі Олесі Бацман. У пари троє дітей. Дмитро наголосив, що вони з обраницею не ревнують одне одного, тому що дорослі люди та поважають свої відносини.

Нагадаємо, про головну помилку колишнього головкома ЗСУ Валерія Залужного після початку повномасштабної війни – воєначальник особисто визнав її.