Чому зарядку від смартфона не можна залишати в розетці “порожньою“: озвучені причини

Автор: Лобанова Єлизавета

Зарядний пристрій для смартфону не рекомендується тримати під'єднаним до мережі, якщо до нього не підключено гаджет. Така дрібниця може призвести до неприємних наслідків.

Чому зарядку від смартфона не можна залишати в розетці “порожньою“: озвучені причини - today.ua

Важливо знати, що в зарядний пристрій вбудований невеликий генератор, який споживає електроенергію. Так, це споживання невисоке, але воно є, тому ваш лічильник буде крутитися дарма, якщо зарядка буде просто включена в розетку. Не секрет, що в деяких людей зарядка стирчить з розетки постійно.

Зарядний пристрій при постійному увімкненні нагрівається, а його конденсатори зношуються, що призводить до зменшення терміну експлуатації. Зарядні адаптери в середньому розраховані приблизно на 50 000 годин використання, що становить приблизно 6 років роботи. Однак якщо адаптер цілодобово буде включений в розетку, то відповідно він буде служити вам менше.

Чому зарядку від смартфона не можна залишати в розетці “порожньою“: озвучені причини

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Залишати включеним блок живлення в розетку є також небезпечним з точки зору того, що в разі стрибка напруги в мережі, блочок може задимитися і вийти з ладу. А якщо до того ж вдома є діти і тварини, яких може випадково вдарити струмом, то від звички залишати зарядку в розетці потрібно відмовитися якнайшвидше.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Більше того, небезпечно залишати у розетці смартфон, підключений до зарядного пристрою, якщо він повністю заряджений. І тим більше класти телефон під подушку на ніч. Такі дії можуть призвести до перегріву смартфона та його спалаху.

Раніше повідомлялося, як відключити відстеження на смартфоні Android.