Десять електроприладів, які категорично не можна включати в подовжувач: поради електриків

У багатьох будинках подовжувач є незамінною річчю. У нього вставляють різні електроприлади – особливо він популярний на кухні, щоб підключити всю необхідну техніку або в зоні з телевізором. Електрики попереджають, що не всі прилади можна включати в подовжувач - це може призвести не лише до поломки техніки, але й до пожежі.

Десять електроприладів, які категорично не можна включати в подовжувач: поради електриків - today.ua

Електроприлади, які категорично не можна включати в подовжувач

Незважаючи на те, що існують потужні подовжувачі (від 2200 Вт), електрики запевняють, що в жодному разі не можна включати в них такі прилади, як обігрівач, холодильник, кавоварку, стрільну і сушильну машинки, мікрохвильову піч і навіть тостер.

Настільний комп'ютер електрики не рекомендують підключати до подовжувача, а радять придбати для захисту техніки пристрій із мережевим фільтром, який автоматично відключає живлення при стрибках електроенергії або інших проблемах (такий самий краще ставити і на холодильник).

Для багатьох стане новиною, що включати подовжувач у подовжувач теж не найкраща ідея, оскільки це збільшує ризик виникнення пожежі.

Десять електроприладів, які категорично не можна включати в подовжувач: поради електриків

Дуже часто у будинках українців у подовжувачі можна побачити телевізори – але це неправильно. Електрики зазначають, що включати техніку потрібно тільки в розетку, тому що вилка із заземленням біля телевізора і подовжувач - речі несумісні.

Нагадаємо, ми розповідали, як заощаджувати електроенергію, якщо встановлено бойлер.