Дієтолог назвала продукти, які допоможуть знизити рівень холестерину в крові та схуднути

Автор: Ольга Березовська

Медики стверджують, що продукти з низьким глікемічним індексом повільніше перетравлюються та засвоюються, що дозволяє людині довше відчувати ситість. В результаті дієта, що складається з такої їжі, допомагає контролювати вагу та стабілізує рівень цукру та холестерину в крові. Про які продукти йдеться?

Дієтолог назвала продукти, які допоможуть знизити рівень холестерину в крові та схуднути - today.ua

Американський дієтолог Варша Хатрі поділилася з виданням NY Post інформацією про чотири продукти, які допомагають людям стежити за своєю вагою та рівнем холестерину в крові.

Бобові

Дієтолог зазначає, що крім низького вмісту насичених жирів, бобові є багатим джерелом білка. Вона впевнена, що включення до раціону харчування квасолі, нуту або сочевиці допоможе знизити рівень холестерину в крові та ризик серцево-судинних захворювань.

"Ці продукти є багатим джерелом білків, клітковини та необхідних мінералів, що робить їх виключно корисними для зниження ваги, контролю цукру та рівня поганого холестерину", - додала Хатрі.

Популярні зараз

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

Аномальна спека посилиться: стало відомо, коли в Україні знизиться температура повітря

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

В Україні стрімко дешевшає найпопулярніший овоч, але запасатися ним не варто: які ціни виставили на ринку

Ягоди

За словами експерта, у малині, полуниці, ожині та інших ягодах містяться харчові волокна, зокрема пектин. Він уповільнює швидкість всмоктування цукру в кров та допомагає контролювати рівень холестерину. Крім того, антиоксиданти в ягодах знижують окисний стрес і запалення в організмі.

Дієтолог назвала продукти, які допоможуть знизити рівень холестерину в крові та схуднути

Вівсянка

Завдяки високому вмісту клітковини вівсянка знижує рівень холестерину в організмі за рахунок зв'язування жовчних кислот. "Що стосується схуднення, розчинна клітковина, що міститься у вівсянці, збільшує почуття ситості, тим самим допомагаючи знизити загальне споживання енергії", - додала дієтолог.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Горіхи

Горіхи – це багате джерело вітамінів, мінералів та корисних жирів. Хатрі запевняє, що високий рівень білка та клітковини робить горіхи дуже ефективними, коли йдеться про схуднення. Експерт каже, що ці елементи допомагають контролювати голод та нормалізують рівень холестерину в крові.

Нагадаємо також про продукти, які відомі низьким вмістом цукру.