Дієтологи розповіли, що станеться з організмом людини, якщо відмовитися від цукру

Автор: Ольга Березовська

Більшість людей щодня вживає велику кількість цукру. Хтось кладе у чай чи каву по три ложки підсолоджувача, а хтось не може відмовити собі у десерті. Але, на думку американських дієтологів, відмова від цукру може вплинути на здоров'я людини. Організм від цього отримає лише користь.

Дієтологи розповіли, що станеться з організмом людини, якщо відмовитися від цукру - today.ua

Ряд американських лікарів у галузі дієтології розповіли про те, що станеться з організмом, якщо людина повністю відмовиться від вживання цукру. Вони запевняють, що вже незабаром можна відчути себе значно краще.

Ризик серцево-судинних захворювань

Доктор медичних наук та дипломований дієтолог Ліндсі Мелоун зазначає, що вживання великої кількості цукру підвищує рівень запалення в організмі, що створює додаткове навантаження на серцево-судинну систему та підвищує кров'яний тиск. І якщо зменшити або зовсім виключити його з раціону, можна знизити ризик хронічного запалення та хвороб серця відповідно. 

Діабет

Люди, які менше їдять цукор, менш схильні до розвитку діабету та інших метаболічних захворювань. Також дієтолог не рекомендує замінювати його фруктозою або сахарозою, які теж можуть стати причиною виникнення цього серйозного захворювання.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Дієтологи розповіли, що станеться з організмом людини, якщо відмовитися від цукру

Печінка

За словами іншого медика, печінка скаже спасибі, якщо людина перестане їсти надто багато цукру. "Печінка метаболізує цукор так само, як алкоголь, і перетворює вуглеводи на жир. Згодом це може призвести до більшого накопичення жиру, що може перерости в жирову хворобу органу", - підкреслив доктор медичних наук Френк Ху.

Схуднення

Найпростіше, що може зробити людина, щоб схуднути, - це перестати їсти цукор. Експерти кажуть, що цукор ушкоджує слизову оболонку кишківника, впливаючи на його здатність правильно засвоювати необхідні поживні речовини. Крім того, коли рівень інсуліну після вживання солодкого підвищується, це змінює функцію двох гормонів, що регулюють почуття голоду. І якщо відмовитися від цукру, то можна довше почуватися ситим.

Дієтологи розповіли, що станеться з організмом людини, якщо відмовитися від цукру

Сон

"Якщо ви знаходитесь на американських гірках рівня цукру в крові протягом дня, це буде продовжуватися всю ніч. Коли ви опускаєтеся надто низько, ваше тіло виділяє кортизол (гормон стресу), щоб допомогти відновити рівень цукру в крові. Це може призвести до переривання сну ", - зазначила Ліндсі Мелоун. Тому якщо відмовитися від цукру можна покращити якість нічного відпочинку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Шкіра

Відмова від цукру знижує рівень запалення в організмі, що впливає на здоров'я шкіри. Вона стане значно чистішою і здоровішою.

Пропонуємо також дізнатися про найкорисніші листові овочі, які важливо включити до свого раціону.