Добриво для огірків своїми руками: чим полити овочі для прискорення росту

Автор: Ольга Березовська

Городники знають, наскільки важливо удобрювати овочі, щоб вони швидше росли та давали гарний урожай. І вони поділилися рецептом вітамінного підживлення для огірків, яке зміцнить рослину, чия коренева система досить слабка.

Добриво для огірків своїми руками: чим полити овочі для прискорення росту - today.ua

Багато людей використовують покупні добрива, щоб підживити рослини на городі. Але можна використовувати і більш натуральні розчини, які справляються із завданням не гірше за хімічні. Наприклад, для огірків городники пропонують використовувати "вітамінну бомбу" з дріжджів, яка допоможе зміцнити коріння рослини та прискорити її зростання.

Щоб приготувати це домашнє добриво, потрібно взяти 500 мл води кімнатної температури і по одній столовій ложці цукру і сухих дріжджів. Усі інгредієнти потрібно ретельно перемішати, перелити в банку та накрити кришкою чи тканиною. Розчин слід поставити у тепле місце на кілька годин, щоб активувати дріжджі.

Потім розбавити розчин, що вийшов, п'ятьма літрами теплої води. Цей концентрат слід і далі розбавляти, щоб удобрити огірки. Потрібно один літр вітамінної добавки змішати з 10 літрами води та поливати розсаду – по 500 мілілітрів на кожен кущ.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

Добриво для огірків своїми руками: чим полити овочі для прискорення росту

Важливо також підготувати грунт до добрива, щоб воно проникло якнайглибше. Для цього потрібно розпушити ґрунт і додати під кожну рослину по одній столовій ложці деревної золи. Робити це найкраще ввечері, коли земля прогрілася. Використовувати розчин можна не частіше трьох разів за сезон.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що це добриво можна використовувати не тільки для огірків. Воно відмінно підходить для болгарського перцю та томатів.

Пропонуємо також інше натуральне добриво для помідорів, яке допоможе виростити багатий урожай.