Донька Олі Полякової з'їхала від батьків та розповіла про проблеми з грошима

Автор: Анастасия Березовская

Маша Полякова кинула навчання у Лондоні та повернулася до Києва. 18-річна дівчина не стала їхати до батьківського дому, а вирішила жити з друзями.

Донька Олі Полякової з'їхала від батьків та розповіла про проблеми з грошима - today.ua

Відомо, що після року навчання у музичному коледжі Лондона донька відомої української співачки вирішила повернутися додому, де вступила до Київської консерваторії. Вона переїхала до столиці і, зважаючи на все, винаймає квартиру з одногрупниками.

В особистому акаунті в Інстаграм донька Полякової опублікувала нову сторіз, розповівши, що готувати вона не любить, а витрачати гроші на фаст-фуд не хоче, бо живе окремо і вчиться розпоряджатися коштами самостійно.

"Бути однією, це коли зараз я живу сама і тато покликав у ресторан. Ти поїла з усіх тарілок, а все, що замовила собі, забрала додому. Чому? Тому що ми живемо одні, готувати ми не любимо, витрачати кошти на доставку теж . А це буде обід, вечеря та сніданок", - жартома розповіла Маша Полякова.

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

У піджаку “навпаки“: Олена Зеленська вийшла в світ у цікавому образі

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні вже із січня очікують затримки пенсій і соцвиплат

Донька Олі Полякової з'їхала від батьків та розповіла про проблеми з грошима

Наразі невідомо, з ким живе дівчина. У Лондоні вона мала стосунки з молодим чоловіком, який виїхав з України напередодні свого 18-річчя. Чи наважився коханий Маші повернутися з нею додому, невідомо.

Донька Олі Полякової з'їхала від батьків та розповіла про проблеми з грошима

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні дівчинка має не лише родину, а й свій рок-гурт під назвою "ШВИ", який наробив багато шуму своїми піснями і зіткнувся з хейтом.

Нагадаємо стало відомо, скільки беруть за корпоратив Надя Дорофєєва, Оля Полякова та інші українські зірки.