Олена Зеленська підтримала тренд на подвійний верх в одязі. Дружина українського президента приїхала до Франції у стильному вбранні, одягнувши одразу два жакети і не забувши про трендові аксесуари.
![Два жакети та трендові сережки: Олена Зеленська затьмарила красою в Парижі Два жакети та трендові сережки: Олена Зеленська затьмарила красою в Парижі - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2023/11/400857998_1002213818029195_8066435407938449238_n-768x512.jpg)
За день у французькій столиці першої леді України чекало кілька заходів. Вона відвідала важливу подію для культурної дипломатії України – відкриття представництва Українського інституту в Парижі, виступила на 42-й Генконференції ЮНЕСКО, відкрила "Українську книжкову поличку" у бібліотеці ЮНЕСКО, оцінила стріт-арт французького художника Крістіана Гемі, який зобразив українську дівчинку, а також отримала запрошення від французького режисера Бернара Анрі Леві подивитись прем'єру його третього фільму про Україну "З Україною в серці".
Для візиту до Франції Олена Зеленська обрала чудовий образ – суворий та офіційний, але стильний та трендовий. Її вибір упав на класичну чорну спідницю-олівець та туфлі-човники.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Також перша українська леді підтримала тренд на подвійний верх. Багато брендів цього року запропонували нову багатошаровість - дві сорочки, два жилети, два светри, два лонги, а українська перша леді вирішила приміряти два жакети: тонкий чорний без коміра і щільний приталений темно-сірий з гарною вишивкою на грудях.
Ще однією цікавою деталлю в її образі є аксесуари - масивні фактурні сережки-кільця у сріблястому кольорі.
Волосся дружина Зеленського залишила розпущеним, уклавши на бічний проділ і уклавши локони в м'які хвилі.
Нагадаємо, Олена Зеленська показала наймодніше поєднання кольорів осені на зустрічі з першою леді Польщі.