Ефективне підживлення для огірків: що додати у воду при поливі, щоб зав'язь не жовтіла

Огірки активно починають плодоносити на початку липня. Багато зав'язі не є ознакою того, що ви зберете щедрий урожай. Якщо ви бачите, що зав'язь на огірках жовтіє та опадає, значить рослину потрібно терміново рятувати. У цьому вам допоможе один простий засіб.

Ефективне підживлення для огірків: що додати у воду при поливі, щоб зав'язь не жовтіла - today.ua

Якщо вся поверхня листка огірка стала жовтою, це означає, що рослина потребує азоту. Якщо ж листя набуває жовтого забарвлення тільки по краях, це говорить про нестачу калію. Якщо жовтіє зав'язь, значить огіркам катастрофічно не вистачає азоту та калію.

Допомогти врятувати врожай огірків допоможе калієва селітра. Для отримання розчину, призначеного для поливу рослин, розчиніть 1 столову ложку препарату у 10 літрах води. Ефективне підживлення для огірків: що додати у воду при поливі, щоб зав'язь не жовтіла Виливати підживлення потрібно на заздалегідь политу землю. Як профілактика достатньо 0,5 літра калієвої селітри на кущ по один раз на два тижні.

Коли огірки перебувають у критичному стані і вже пожовкли, тоді збільште дозу до одного літра і поливайте рослини раз на тиждень.

Шанс врятувати огірки та дочекатися нової зав'язі є. Однак не доводьте свої рослини до критичного стану. За перших ознак хвороби, намагайтеся надати першу допомогу своїм саджанцям.

Раніше повідомлялося, чим ще корисно поливати огірки на городі для кращої родючості.