Today.ua

Економія при використанні пральної машини: у Yasno пояснили, як скоротити витрати на світло

Пральна машина є у будинках багатьох українців, але не всі знають про те, як економно використовувати цей корисний у побуті агрегат. У компанії Yasno дали кілька порад про те, як випрати речі та заощадити електроенергію.

З 1 червня 2024 року в Україні серйозно зріс тариф на електроенергію. Тепер українці змушені платити по 4,32 гривні за один кіловат, тож цифри у платіжках стали значно вищими. Звісно ж, жителям країни доведеться заощаджувати, щоб не віддавати за світло половину зарплати.

Українцям порадили економніше використовувати потужну побутову техніку, яка споживає велику кількість електроенергії. Наприклад, пральну машину, без якої досить складно обійтися в побуті, особливо сім'ям з дітьми. Але, навіть стираючи речі, можна заощадити електрику, головне – дотримуватись простих правил.

Варто пам'ятати, що для нагрівання води пральній машині доводиться витрачати додаткову енергію, тому варто завести звичку прати на 30 градусах. На якості прання це не позначиться, зате техніка споживатиме менше електроенергії.

Українці також можуть заощадити, використовуючи режим "швидкого прання". Такий цикл може тривати від 15 до 30 хвилин.

Важливо також правильно заповняти барабан пральної машини. Не потрібно прати дуже мало чи надто багато речей за один раз. У першому випадку енергія витрачається марно, у другому - машинці доводиться витрачати більше енергії для роботи. В ідеалі потрібно заповняти барабан на три чверті.

Щоб заощадити, можна відмовитись і від додаткових функцій пральної машини. Можна просто випрати речі без сушіння або віджиму. Ці функції, звісно, ​​полегшують життя господині, а й збільшують обсяг споживання електрики. Тому дешевше викрутити випрану білизну руками і повісити її сушитися на спеціальну вішалку.

Нагадаємо, що раніше у Нафтогазі розповіли про те, як українці можуть заощадити на оплаті рахунків за світло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ