Езотерики та біологи розповіли, чому не можна тримати фіалки вдома

Автор: Анастасия Березовская

Фіалки – дуже красиві та вибагливі у догляді рослини, які дуже люблять тримати у своєму будинку українці. Езотерики та біологи розповіли, чому краще цього не робити.

Езотерики та біологи розповіли, чому не можна тримати фіалки вдома - today.ua

Тримати вдома фіалку не можна не лише за народними прикметами та фен-шую, а й медичними показниками.

Фіалки відносяться до роду сенполії та мають сприятливий вплив на повітря, тому що очищають його. За словами вчених, вони корисні лише вдень, оскільки виділяють кисень, а ось уночі – вуглекислий газ. А це означає, що вдень фіалки мають на організм людини корисний вплив, а от уночі можуть погіршити стан здоров'я.

Особливо не рекомендується тримати фіалки в спальні, інакше вночі може виникнути безсоння, погане самопочуття, головний біль, сон буде неспокійним, будуть снитися кошмари.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Езотерики та біологи розповіли, чому не можна тримати фіалки вдома

Езотерики відзначають, що фіалки можуть принести розбрат у сім'ю. Не рекомендується тримати ці квіти в будинку, де є незаміжня дівчина чи жінка, оскільки це рослина самотності.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Фіалки провокують сварки та розбрат у сім'ї, розставання, розлучення, висмоктують життєві сили. У домі, де є ці квіти, чоловіки часто ходять на ліво, а жінки втрачають свою жіночу енергію та жіночність.

Нагадаємо, господині поділилися секретом, як одна дешева пігулка з аптечки допоможе вашим квітам – зацвітуть буйним кольором.