Градуйоване каре: як виглядає ідеальна стрижка для жінок за 50

Автор: Анастасия Березовская

Градуйоване каре відноситься до коротких стрижок, однак це саме та зачіска, яка прикрашає дорослих жінок, тому що більшість робить одну й ту ж помилку.

Градуйоване каре: як виглядає ідеальна стрижка для жінок за 50 - today.ua

З віком представниці прекрасної статі вважають, що чим коротша стрижка, тим молодше вони виглядатимуть. Стилісти, не перестаючи, повторюють, що це неправильна думка. Після 50 краще носити стрижку від щелепи та до плечей. І тут градуйоване каре - найкраще рішення.

Ідеальна стрижка для жінок за 50

Незважаючи на те, що градуйоване каре підходить всім незалежно від віку, стилісти рекомендують все ж таки частіше робити цю стрижку жінкам у віці. А все тому, що шари зроблять зачіску густішою, нададуть кучерям здоровий вигляд і природний блиск. Особливо стрижка актуальна для тих, у кого рідке або тонке волосся.

Градуйоване каре: як виглядає ідеальна стрижка для жінок за 50

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Ще одна перевага - просте укладання. Через брак часу або бажання, все що потрібно, щоб зачіска виглядала доглянутою - це фен, круглий гребінець, масло для волосся або засіб для укладання. А залежно від якості стрижки іноді досить дати волоссю висохнути природним способом і зачіска виглядатиме ідеально.

Градуйоване каре: як виглядає ідеальна стрижка для жінок за 50

Не варто сильно експериментувати старшим жінкам, чим простіше стрижка, тим вона буде більше освіжати, приховувати недоліки і підкреслювати переваги. Що стосується чубчика, то найкраще віддати перевагу філірованому, косому або подовженому, уникаючи прямого густого зрізу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Градуйоване каре: як виглядає ідеальна стрижка для жінок за 50 Градуйоване каре: як виглядає ідеальна стрижка для жінок за 50

Нагадаємо, названо дві наймодніші омолоджуючі стрижки на зиму 2024, які заберуть у своєї володарки десяток років.