Today.ua

Група університетських учених зі США розбурхала науковий світ доповіддю про прибульців

Прибульці, яких так давно виглядають учені та астрономи-любителі, вже давно живуть на нашій планеті, поряд із нами. Щоправда, вони нізвідки сюди й не прилітали, а були народжені тут, на Землі. Йдеться про таємничу расу криптоземлян, яка знайшла собі притулок під жерлами вулканів та під океанським дном.

Таку сенсаційну доповідь групи американських учених оприлюднило видання IFLScience. Йдеться про висновки, зроблені дослідниками Гарвардської програми Технологічного університету Монтани.

Учені називають їх "криптоземлянами". Це – високорозвинена раса людиноподібних істот, які мешкали на нашій планеті ще в доісторичні часи. Однак їхня цивілізація була знищена велетенським глобальним потопом. Розповіді про цей потоп є у багатьох світових релігіях, у тому числі й у християнській.

Рятуючись від потопу, ці люди були змушені придумати технології, які дозволили б їм вижити під землею. Частина з них знайшла собі притулок під океанським дном, частина – у кратерах згаслих вулканів, а частина могла переселитись на найближчу до Землі планету, тобто на Місяць.

Відеозаписів НЛО вже так багато, що ігнорувати їх неможливо

Саме тому НЛО, які вже перестали бути фантастикою, а завдяки численним відеозйомкам стали реальністю, найчастіше можна побачити над океаном або поблизу кратерів вулканів. Причому, як стверджують очевидці, ці невпізнані літаючі об'єкти нерідко вилітають із води посеред океану і туди ж пірнають після приземлення. Аналогічну картину можна побачити і над кратерами вулканів.

Окремої уваги заслуговує сенсаційне зізнання, зроблене у 1993 році доктором Ширлі Райт, яка свого часу була асистенткою Альберта Ейнштейна. У 1947 році американські військові запросили їх оглянути "біологічні об'єкти", що були знайдені після катастрофи НЛО, яка сталася того року. Доктор Райт стверджує, що ці загиблі істоти були гуманоїдами – "просто людьми, але в удосконаленій формі".

Звісно, що відразу після виходу цієї публікації знайшлось немало скептиків, які вважають усі наведені факти "притягнутими за вуха". Однак навіть критики цієї теорії криптоземлян погоджуються з тим, що повністю відкидати теорію про прибульців не можна. Ймовірність їхнього існування становить один до десяти. А це не так уже й мало.

Нагадаємо, із нашим Сонцем відбувається щось незрозуміле. Потужність спалахів на ньому значно перевищує ту, що зазвичай буває на піку сонячної активності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ