Із соцмережі Facebook видалили рекламу цибулі, бо вона “занадто сексуальна“

Автор: Марченко Любов

Курйоз із рекламою канадської компанії Gaze Seed Company трапився в соціальній мережі Facebook. Звідти видалили рекламу … звичайнісінької цибулі сорту валла валла, повідомляє ресурс cbc.ca.

Із соцмережі  Facebook видалили рекламу цибулі, бо вона “занадто сексуальна“ - today.ua

Компанія хотіла продати свій товар і розмістила рекламу з ним на різних платформах, в тому числі й у Facebook. Однак автоматичний алгоритм цієї мережі, який виконує роль своєрідної поліції моралі, несподівано видалив цю рекламу. Комп'ютерна програма вирішила, що знімки цибулі дуже нагадують зображення оголених жіночих грудей або округлих сідниць.

Із соцмережі  Facebook видалили рекламу цибулі, бо вона “занадто сексуальна“

У Facebook вже визнали, що припустилися помилки та вибачилися перед рекламодавцем.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

Через місяць ухилянтам почнуть розсилати повістки поштою: у Міноборони розповіли про наслідки

"Ми використовуємо автоматичні технології, щоб в наших додатках не було оголеності. Але іноді він не може відрізнити цибулю волла волла від… Ну, ви розумієте. Ми відновили роботу рекламу і перепрошуємо за проблеми, які могли принести цій компанії", - написала Мег Сінклейр, глава відділу комунікацій Facebook у Канаді.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отож, у цієї програми, як з'ясувалося, неабияка уява і фантазія. І це ж іще цибулю ніхто не "роздягав" перед камерою. А то взагалі нещасна програма могла дати масштабний збій від такого неподобства.

Занадто цнотливим став не лише Facebook, але й YouTube. Так, популярна російсько-українська співачка Анна Сєдокова поскаржилася, що цей популярний відеохостінг забракував її шоу "Квартира 69". Мовляв, в заставці до шоу видніється оголене плече ведучої, та й сама назва передачі цифрою 69 нагадує позу з Камасутри.