Today.ua

Кавова гуща не марна річ: досвідчені господині розповіли про способи її застосування

У будь-якій родині, де люблять пити каву, буквально за кілька днів може накопичитися пристойна кількість кавової гущі. І досвідчені господині ніколи не викидають її, бо знають, як можна застосувати продукт.

Кавова гуща може бути корисною у побуті та догляді за собою. Є безліч цікавих способів її використання і деякими з них ми і поділимося.

Засіб для миття посуду

Кавова гуща відмінно справляється із завданням очищення посуду, що пригорів. Її абразивні частинки дозволяють швидко та легко прибрати залишки їжі, не пошкодивши при цьому каструлі та сковорідки. Просто нанесіть трохи гущі на забруднену поверхню і потріть губкою для миття посуду. Після цього ретельно промийте водою.

Скраб для тіла

Цей продукт чудово підходить для приготування домашньої косметики. Гуща видаляє омертвілі клітини, шкірний жир та інші забруднення зі шкіри, живить та пом'якшує її. У мережі можна знайти безліч простих рецептів приготування скрабу з кави. Наприклад, змішати жирну сметану з гущею та використовувати суміш для всього тіла.

Проти випадання волосся

Продукт здатний зупинити випадання волосся і навіть стимулювати ріст. Кавова гуща багата на антиоксиданти, що благотворно впливає не тільки на шкіру, а й на волосся. Знову ж таки, в мережі можна знайти чимало рецептів домашніх шампунів та скрабів для голови з кави.

Від мурах та тарганів

За допомогою гущі можна відлякати набридливих мурах і тарганів. Її запах дуже не подобається цим комахам, тому вони намагатимуться триматися подалі. Просто покладіть трохи гущі туди, де найчастіше бачите непроханих гостей. І незабаром вони покинуть ваш дім.

Добрива для квітів

Кавова гуща містить безліч мінералів, які дають рослинам можливість цвісти та рости. Просто посипте грунт, у горщику або в саду, кавовою гущею і полийте водою.

Від неприємного запаху

Гуща відмінно поглинає запахи та замінює їх кавовим ароматом. Тому нею можна помити руки після нарізки риби чи часнику. Або ж насипати каву на блюдце і поставити в холодильник, щоб вона ввібрала неприємні аромати.

А раніше ми писали про те, чому не варто викидати шкірки апельсина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ