Коли закінчиться війна в Україні: астролог назвав точну дату

Автор: Ольга Березовська

Новим прогнозом про закінчення війни в Україні поділився астролог Влад Росс. Він вважає, що мир може настати вже у 2025 році, але за однієї умови.

Коли закінчиться війна в Україні: астролог назвав точну дату  - today.ua

Астрологи, тарологи та ясновидці продовжують запитувати у вищих сил про те, коли нарешті завершиться повномасштабна війна в Україні, яку 2022 року розв'язала Росія. Всі вони впевнені, що одного дня це таки станеться. І, за словами Влада Росса, найімовірніший момент для настання миру весна 2025 року.

У новому прогнозі астролог озвучив навіть дату припинення бойових дій. Згідно з нумерологією, це може статися 25 травня 2025 року.

"Якщо щось почалося поблизу 22.02.2022, щось має закінчитися поблизу 25.05.2025. "Заборона війни" напевно почнеться після цієї дати", - зазначив Росс.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Коли закінчиться війна в Україні: астролог назвав точну дату

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Астролог вважає весну наступного року сприятливою для жителів України. Але, як попередив Влад, може статися те, що завадить завершити війну. Він каже, що у випадку, якщо на Далекому Сході розгорнеться новий конфлікт, це стане на заваді. Росс додав, що може розпочатися Третя світова війна, якщо Китай здійснить напад на Тайвань.

Раніше власним прогнозом щодо війни в Україні поділилася переможниця шоу "Битва екстрасенсів" Яна Пасинкова. Вона закликала всіх мешканців однієї з областей евакуюватись, щоб зберегти життя.