Кондиціонер можна не включати: перевірений спосіб охолодження кімнати у спекотний день

Автор: Ольга Березовська

Українців наполегливо просять не користуватись кондиціонерами, оскільки зараз в Україні є суттєвий дефіцит електроенергії. Але що робити, якщо в кімнаті справді дуже жарко і немає чим дихати? Допоможе простий та ефективний спосіб охолодження приміщення. І він не лише не вимагає додаткових вкладень, а й допоможе заощадити.

Кондиціонер можна не включати: перевірений спосіб охолодження кімнати у спекотний день - today.ua

Кондиціонери – це корисна річ, особливо у спекотну пору року. Хоча вони споживають дуже багато електроенергії, що позначається на сумах у платіжках за світло. Тому багато українців вважають за краще використовувати вентилятори для охолодження кімнат. Не дивлячись на те, що у сильну спеку вони просто ганяють гаряче повітря.

Але все ж таки є спосіб покращити ефективність вентилятора. Для цього не потрібно щось купувати чи витрачати багато зусиль. Все, що потрібно - це вода, кілька пластикових пляшок і морозилка.

Кондиціонер можна не включати: перевірений спосіб охолодження кімнати у спекотний день

Популярні зараз

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Щоб "модернізувати" вентилятор і швидше охолодити повітря в приміщенні, потрібно налити воду в пляшки і покласти в морозильну камеру. Коли вода перетвориться на кригу, слід поставити пляшки у велику миску або таз і розташувати його прямо перед вентилятором. Тепер, коли прилад почне працювати, він роздмухуватиме прохолодніше повітря.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Використовуючи такий спосіб охолодження кімнати, важливо дотримуватися запобіжних заходів. Слідкуйте за тим, щоб вода з пляшок чи тазу не потрапляла на дроти.

А раніше ми розповідали про те, як зробити своїми руками холодильник.