Консультант з поведінки кішок розкрив несподівану причину, чому вихованці сплять на людині

Автор: Анастасия Березовская

Незважаючи на те, що кішки досить самодостатні тварини, які люблять бути самі по собі, іноді, а кому пощастить і частіше, коти вмощуються у людини на колінах або грудях. Консультант із поведінки кішок зізнався, що це пов'язано не лише з бажанням зігрітися.

Консультант з поведінки кішок розкрив несподівану причину, чому вихованці сплять на людині - today.ua

Консультант із поведінки кішок із Сакраменто Мікель Дельгадо заявляє, що, звичайно ж, людина є джерелом тепла для тварини, і це незважаючи на те, що температура тіла кота набагато вища.

Ще кошенятами, коти не можуть регулювати температуру свого тіла, а тому покладаються в забезпеченні тепла на свою маму-кішку. Це перетворюється на звичку і того ж тварини вимагають від людини. Однак є коти, які відмовляються від цієї звички та обирають самотність.

Проте найголовніша причина – це соціалізація. Соціальні тварини нерідко труться і притискаються один до одного, те саме вони роблять по відношенню до людини, що означає, що пухнастий улюбленець прийняв вас у свою соціальну групу.

Популярні зараз

Шмигаль зробив заяву щодо подальшого фінансування пенсій та соцвиплат в Україні

В Україні починається масовий перерахунок субсидій: що зміниться

В Україні пропонують починати шкільну освіту з 3-5 років

У квітні на виплату пенсій виділено меншу суму коштів, ніж у березні: названо причину скорочення фінансування

Консультант з поведінки кішок розкрив несподівану причину, чому вихованці сплять на людині

Якщо ваш вихованець не має звички спати на людині, то його можна заохотити в ті рідкісні моменти, коли він сідає на свого господаря – дати ласощі, погладити чи пограти. У жодному разі не можна брати до себе тварину силою, інакше це назавжди відіб'є в неї бажання та довіру.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також важливо зважати на той факт, як ви встаєте, якщо кіт лежить на колінах. Не можна скидати тварину або різко вставати - хоч кішка і не отримає фізичної травми, але точно запам'ятає таке звернення і може вже не сісти до вас на коліна. Щоб цей процес пройшов безболісно, торкніться сплячої тварини, погладьте, поговоріть, поясніть, що ви хочете встати, попросивши кішку піти (звучить смішно, але тварини якщо нас не розуміють, то точно все відчувають). Якщо вихованець не йде, м'яко і ніжно перекладіть його поруч із собою і обережно встаньте.

Нагадаємо, експерти в клінінгу розповіли, як легко і просто позбутися стійкого запаху котячої сечі.