Короткі стрижки для брюнеток: останні тренди осені 2022 - фото

Власницям темних відтінків волосся слід звернути увагу, що короткі стрижки цієї осені будуть у тренді. Якщо ви брюнетка з довгим волоссям, то це не означає, що потрібно бігти в перукарню та зістригати свої локони. Але якщо у вас і так коротке волосся, то саме час підібрати модну стрижку. Стилісти запропонували найкращі варіанти.

Короткі стрижки для брюнеток: останні тренди осені 2022 - фото - today.ua

Піксі

Стрижка піксі підходить жінкам із різним кольором волосся. Однак найяскравіше піксі виглядає на темних локонах. Завдяки коротким пасамам чорних або темно-коричневих відтінків стрижка виглядає більш елегантно та неординарно. Незважаючи на свою коротку довжину піксі можна укладати по-різному. Це зачіска, як правило, з чубчиком. Довжина чубчика може бути різною, обирайте самі.

Короткі стрижки для брюнеток: останні тренди осені 2022 - фото

Боб на ніжці

Боб на ніжці залишається ультрамодною стрижкою серед жінок різного віку. Відмінна форма та гарний об'єм, який створює стрижка, прикрасять будь-яку її власницю. Боб на ніжці в тандемі з темним відтінком відмінно виглядатиме на густому рівному волоссі.

Особливість стрижки в тому, що на потилиці волосся стрижеться коротко, а на маківці створюється об'ємна шапочка. Боб на ніжці підходить практично для будь-якого овалу обличчя.

Короткі стрижки для брюнеток: останні тренди осені 2022 - фото

Гаврош

Якщо порівняти цю стрижку на світлому та темному волоссі, то сприймається вона по-різному. Брюнеткам все ж таки гаврош підходить більше. Ультракороткі пасма на маківці у поєднанні з більш довгими пасмами на потилиці та скронях створюють ефект стильної недбалості. Стрижка гаврош не вимагатиме від вас щоденного укладання, що є суттєвим плюсом. Класичний гаврош передбачає чубчик, але в сучасних варіаціях його може не бути.

Короткі стрижки для брюнеток: останні тренди осені 2022 - фото

Раніше повідомлялося, у чому особливості французької стрижки з чубчиком, яка омолодить будь-яку жінку.

ДЖЕРЕЛОmixnews.lv