Київ знову накрив їдкий дим: у ДСНС попередили, мешканцям яких районів краще не відчиняти вікна

Автор: Лобанова Єлизавета

Київ вранці 5 вересня накрив їдкий дим. Через гасіння торф'яних пожеж в області повітря стало настільки брудним, що Київ опинився на 1 місці у світі по рівню забруднення атмосфери.

Київ знову накрив їдкий дим: у ДСНС попередили, мешканцям яких районів краще не відчиняти вікна - today.ua

Концентрація PM2.5 (твердих частинок) у Києві зараз у 25.2 разів вища за рекомендоване ВООЗ середньорічне значення якості повітря, повідомили в ДСНС.

Зокрема, осередки займання на сьогоднішній момент ліквідуються поблизу села Соснівка Вишгородського району та поблизу села Перше Травня Броварського району.

За даними моніторингу Індексу якості повітря столиці, найбільше повітря забруднене у Подільському та Оболонському районах, а також на Троєщині. Проте напрям вітру протягом дня може змінюватися, а значить рівень забрудненості по районах теж може трохи коливатися.Київ знову накрив їдкий дим: у ДСНС попередили, мешканцям яких районів краще не відчиняти вікна У зв'язку з даними обставинами українцям рекомендують тримати вікна зачиненими, особливо вночі та вранці; за наявності включити системи кондиціювання та очищення повітря, а також протягом дня пити багато води та робити вологе прибирання. У разі появи задишки та кашлю слід звертатися до лікаря.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Торф'яний дим вважається більш небезпечним для здоров'я, ніж деревний, оскільки при згорянні торфу виділяється безліч сполук вуглецю, сірки та азоту.

Раніше повідомлялося, якою буде погода в Україні 5-6 вересня.