Мережа розганяє версію, що Кейт Міддлтон уже немає серед живих, а останнє відео з нею згенеровано штучним інтелектом

Автор: Марченко Любов

У Мережі розганяють версію, що Кейт Міддлтон уже немає серед живих. А її останнє відео, в якому герцогиня Кембриджська зізнається, що в неї знайшли онкозахворювання, згенеровано штучним інтелектом.

Мережа розганяє версію, що Кейт Міддлтон уже немає серед живих, а останнє відео з нею згенеровано штучним інтелектом - today.ua

Знайшлося немало прибічників такої версії. Дехто з них ретельно переглянув відео з дружиною принца Уїльяма і виявили у ньому деякі підозрілі деталі, пише expert.in.ua.

Справжній шквал суперечок спричинила каблучка із сапфіром, вдягнута на безіменний палець королівської особи. Якщо кадри відео уповільнити, то в деякі моменти каблучка з її пальця зникає, а потім з'являється знову.  Прискіпливі спостерігачі не можуть пояснити цей факт нічим, окрім того, що відео було згенеровано штучним інтелектом вже після смерті Кетрін.

Крім того, є ще один факт на користь цієї версії. Ті, хто стежить за життям королівської родини, зауважили, що Кейт уже кілька років тому записувала відео у тій самій локації і в такому самому вбранні. Це також наводить на припущення, що могли за допомогою ШІ змонтувати нові слова зі старим відео. Зазвичай так роблять, коли живу людину з якоїсь причини зняти неможливо.

Популярні зараз

Мобілізація “пенсіонерів“ неефективна: у Раді готують зниження призовного віку до 50 років

Названо найгарячішу точку фронту: росіянам наказали захопити місто за будь-яку ціну

В Україні з'явиться новий вид пенсії: громадяни будуть отримувати дві виплати одночасно

Росія змінила тактику ракетних обстрілів України: які цілі у пріоритеті

Мережа розганяє версію, що Кейт Міддлтон уже немає серед живих, а останнє відео з нею згенеровано штучним інтелектом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А крім того, відтоді, як герцогиня Кембріджська оголосила про свою хворобу, вона більше ніде публічно не з'являлась. І її ніхто не бачив. Фактично після того як Кейт Міддлтон в січні потрапила до лікарні, вона більше не з'являлась у публічному просторі.

Втім, у зверненні, яке записала Кейт, вона говорить, що їй потрібен час для боротьби з тяжкою недугою та відновлення як фізичного, так і ментального здоров'я. Отже найбільш ймовірно, що вона взяла тривалий тайм-аут від королівських обов'язків, щоби швидше відновитися в оточенні люблячих людей.