Місячний календар стрижок на липень: сприятливі та невдалі дні для візиту до салону краси

Автор: Ольга Березовська

Багато людей вважають, що при виборі дня стрижки важливо враховувати фази місяця, які впливають на зростання та здоров'я локонів. Тому пропонуємо дізнатися сприятливі та несприятливі дні для зміни зачіски, фарбування чи простої стрижки у липні. Це допоможе вибрати ідеальний момент для походу до перукаря.

Місячний календар стрижок на липень: сприятливі та невдалі дні для візиту до салону краси - today.ua

Записуючись на прийом до салону краси у липні, астрологи радять модницям звертати увагу на дати у місячному календарі. Справа в тому, що деякі дні зовсім не підходять для стрижки або фарбування, оскільки можуть негативно позначитися на здоров'ї волосся. А ось інші дати, навпаки, сприятливі для зміни стилю чи підрівнювання кінчиків.

Найкращі дні для походу до перукаря у липні

Згідно з місячним календарем, у липні досить багато сприятливих днів для зміни зачіски. На думку астрологів, жінкам можна сміливо записуватись у салон на 2, 3, 4, 9, 12, 13, 16, 18, 19, 28 та 31 липня. Це найвдаліші дати. Є й нейтральні дні, коли також можна відвідати перукаря. Це 7, 8, 10, 11, 17, 20 та 21 липня.

Що стосується фарбування волосся, то теж варто підібрати потрібну дату. Астрологи кажуть, що якщо змінити колір локонів 2, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 28 та 29 числа, то можна довго насолоджуватися насиченим відтінком волосся. Але якщо раптом майстер зайнятий в ці дні, можна перенести фарбування на 3, 7, 8, 10, 18, 20 і 31 липня.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Місячний календар стрижок на липень: сприятливі та невдалі дні для візиту до салону краси

Несприятливі дати

Є у липні і невдалі для стрижки дні. Якщо підстригти кінчики або змінити імідж у такі дати, то потім можна пошкодувати про ідею зробити нову зачіску або зіпсувати волосся. Тому краще не йти до перукаря 5, 6, 22 та 25 липня. 14 та 23 липня також астрологи називають не надто вдалими для стрижки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується фарбування волосся, то не варто цього робити 5, 6 та 25 червня. У ці дні фарба може взятися несподіваним відтінком чи нерівномірно, у будь-якому разі результат точно не потішить. Не кращими датами для цієї процедури астрологи називають і 4, 27 та 30 липня.

Пропонуємо також дізнатися про те, які модні стрижки допомагають жінкам виглядати молодшими.