Мольфар передбачив події, які відбуватимуться на фронті влітку: “Значні зміни“

Автор: Ольга Березовська

Мольфар та таролог Макс Гордєєв поділився прогнозом щодо війни. Він розповів, які події відбуватимуться на фронті у найближчі тижні.

Мольфар передбачив події, які відбуватимуться на фронті влітку: “Значні зміни“ - today.ua

В Україні чимало екстрасенсів, тарологів та інших людей, які спілкуються з вищими силами та діляться прогнозами про закінчення війни. Учасник "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв також часто говорить про те, що йому повідомили карти. Ось і у новому інтерв'ю виданню Уніан він розповів про події на фронті влітку 2024 року.

За словами таролога, у найближчі два місяці українські захисники зможуть посилити свої позиції та навіть провести успішні контратаки.

"Я бачу, що на фронті в найближчі два місяці відбудуться значні зміни. Карти Таро "Колесо Фортуни" та "Імператор" вказують на раптові зміни та стратегічне лідерство. Бачу, що українська армія посилюватиме свої позиції та проводитиме активні контратаки, що призведе до помітних успіхів на певних напрямках", – поділився експерт.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Макс уточнив, що у липні можуть посилитися бої у Луганській та Донецькій областях, що призведе до значних втрат з обох боків. Але Силам оборони вдасться зміцнити позиції та протистояти ворогові.

Мольфар передбачив події, які відбуватимуться на фронті влітку: “Значні зміни“

Гордєєв каже, що останній місяць літа принесе Україні нові виклики та можливості. Українські захисники виявлять мужність і рішучість, а разом із військовою підтримкою заходу зможуть відбити атаки окупантів та просунутися на деяких напрямках.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Загалом, бачу, що протягом липня та серпня українська армія активно діятиме, зміцнюючи свої позиції та досягаючи успіхів. Важливо зберігати віру в краще майбутнє і продовжувати підтримку своїх захисників", - каже Макс.

Раніше Гордєєв назвав міста, які обстрілюватиме Росія найближчим часом.