Мольфар спрогнозував, наскільки затягнуться відключення світла в Україні

Автор: Ольга Березовська

Українцям знову довелося зіткнутися з відключеннями електроенергії. Прогнози про те, наскільки довго продовжаться обмеження, різні. І мольфар Макс Гордєєв також вирішив висловити свої думки щодо цього.

Мольфар спрогнозував, наскільки затягнуться відключення світла в Україні - today.ua

Учасник проекту "Битва екстрасенсів" часто ділиться прогнозами, які стосуються війни та життя українців. Він радиться з вищими силами та розповідає про те, що чекає на громадян України. Так, він спрогнозував, яка ситуація з електроенергією чекає на жителів нашої країни найближчим часом.

За словами Макса Гордєєва, зараз в Україні складний та переломний момент. Мольфар каже, що майбутнє енергосистеми викликає багато побоювань, тому українцям варто бути готовими до тривалих відключень світла.

"Я відчуваю, що в найближчому майбутньому відключення світла в Україні продовжуватиметься через цілеспрямовані атаки на енергетичну інфраструктуру. Випадає карта "Вежа". Ця карта символізує руйнування та хаос, що підтверджує: удари по електростанціях, підстанціях та лініях електропередач спричинять серйозні пошкодження", - зазначив таролог.

Популярні зараз

В Україні показали новий прототип пікапа LUAZ 4x4

Уряд має намір у перспективі вдвічі збільшити пенсії українців, але дехто отримає більше вже до кінця літа

Влада готує українцям підвищення податків – ймовірно, вже з липня

Микола Тищенко влаштував істерику під час обшуку у своєму будинку й розбив мобільний телефон: відео

Мольфар спрогнозував, наскільки затягнуться відключення світла в Україні

Макс додав, що удари росіян призведуть до того, що загальна потужність української енергосистеми зменшиться. Це спричинить періодичні відключення світла, особливо взимку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Гордєєв упевнений, що проблеми з електроенергією триватимуть до кінця 2024 року, а наступного року ситуація почне змінюватися на краще. Це мольфару підказали карти.

Раніше Макс Гордєєв назвав міста, які найближчим часом стануть ціллю для російських атак.