Можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю: які рослини не варто тримати в будинку

Автор: Ольга Березовська

До вибору кімнатних рослин варто підходити уважно, щоб випадково не принести в будинок отруйну рослину. Тому що навіть, здавалося б, звичайна квітка може бути небезпечною для здоров'я домочадців. Яких "зелених улюбленців" краще не тримати у квартирі?

Можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю: які рослини не варто тримати в будинку - today.ua

Людям, у яких у будинку є тварини та маленькі діти, варто подбати про те, щоб у квартирі не було отруйних рослин. Деякі з них при контакті з слизовою оболонкою викликають серйозні проблеми зі здоров'ям.

Монстера

Це популярна рослина з красивим великим листям. Нею часто доповнюють інтер'єр, не знаючи, що листя монстери містить шкідливу речовину, з якою не варто контактувати. Потрапляння її на слизову оболонку викликає отруєння. Особливо небезпечна ця речовина для домашніх тварин та дітей.

Фікус

У багатьох будинках можна зустріти різні види фікусу, тому що він гарно виглядає, чудово очищає повітря і навіть поглинає випромінювання від комп'ютера. Але важливо знати, що ця рослина досить отруйна. Сік із його листя може викликати сильну алергію або навіть задуху. Тому не варто допускати контакту з листям фікуса.

Популярні зараз

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

В Офісі президента повідомили, як змусити Росію завершити війну в Україні

В Україні унормують мінімальний та максимальний вік для керування автомобілями

Forbes повідомило про масштабну атаку росіян з використанням гольф-карів під Куп'янськом

Можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю: які рослини не варто тримати в будинку

Аденіум

Красиву рослину з яскравими квітами рідко сприймають як небезпечну для здоров'я. Але насправді ця квітка отруйна. Вона виділяє сік, потрапляння якого на слизову оболонку може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям. Тому не варто тримати його у будинку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Олеандр

Цю квітку часто тримають як кімнатну рослину або висаджують у саду. Але її сік і насіння неймовірно отруйні, тому слід тримати олеандр подалі від дітей та тварин. До того ж, у період цвітіння в людини може виникнути серйозна алергія на пилок квітки.

Раніше ми писали про те, що популярна кімнатна рослина виявилася небезпечною для людей.