На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Автор: Лобанова Єлизавета

Якщо ви не любите носити шапки, то в якості теплого аксесуару на зиму виберіть для себе шарф. Широкі фасони шарфів можна використовувати замість шапки і виглядати максимально ефектно. Розглянемо три стильні способи, як носити шарф взимку 2023-2024.

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото) - today.ua

Шарф-накидка

Шарф – багатофункціональна річ. Його можна зв'язати поверх пальта або кардигану, і тоді вийде прекрасна накидка. Щоб шарф не спадав з плечей під час руху, потрібно накинути аксесуар на плечі, зв'язати два вільні кінці, перекрутити і просмикнути через голову. Перший стильний образ із шарфом готовий!

Шарф-шапка

Шарф можна носити не лише поверх шапки, як капюшон, а й зробити з нього пов'язку на голову. Якщо шапка псує вашу зачіску, то можна спочатку шарф обмотати навколо голови як пов'язку, а потім зав'язати як завжди. У такому разі ваші вуха будуть у теплі, а волосся ви зможете зачесати так як подобається, і шарф не зіпсує зачіску.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Шарф-кофта

Широкий шарф за лічені секунди можна перетворити на теплу кофту. Для цього потрібно скласти його навпіл, обв'язати навколо талії згином, так щоб вузол був спереду, один з вільних країв просмикнути під вузол і зв'язати з аналогічним краєм іншої сторони. Шарф повертається вузлами на спину, і в отвори, що утворилися, простягаються руки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Корисно володіти такими лайфхаками, адже якщо вам потрібно буде зігрітися, ви тепер знаєте, як можна із широкого шарфа згенерувати додаткову річ.

Раніше повідомлялося, як носити трендові шапки-балаклави взимку 2023-2024.