На Землі лютує магнітна буря червоного рівня: що це означає для живих істот

Автор: Марченко Любов

На Землі вже кілька днів лютує магнітна буря червоного рівня. Червоний – це високий рівень геомагнітних збурень, які дуже відчутні для багатьох людей із хронічними захворюваннями. При цьому геомагнітні збурення триватимуть ще добу, і лише у четвер, 26 жовтня, жителі планети відчують полегшення.

На Землі лютує магнітна буря червоного рівня: що це означає для живих істот - today.ua

26 жовтня магнітна буря співає на спад, повідомляє rbc.ua з посиланням на Meteoagent.

Магнітні бурі – це результат спалахів на Сонці, які супроводжуються викидами зарядженої плазми за межі сонячної атмосфери. Потік заряджених часточок, що утворився внаслідок вибуху, спрямовується у космічний простір, зокрема й у напрямі нашої планети.

Взаємодіючи із земною магнітосферою, ці заряджені частинки, викликають геомагнітні обурення, яких ми практично не бачимо (хіба що у вигляді полярного сяйва), зате сповна відчуваємо.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

У людей, як правило, загострюються хронічні захворювання, у багатьох виникають тривожні відчуття та навіть підвищене нервове збудження.

На Землі лютує магнітна буря червоного рівня: що це означає для живих істот

Геомагнітна буря, яка нині вирує на планеті – із розряду саме таких. У такі періоди слід уникати високих фізичних та невиправданих емоційних навантажень. І, звичайно ж, потрібно завжди мати під рукою "улюблені" ліки, якими ви зазвичай купіруєте напади гіпертонії або тривоги.

Пийте побільше води і трав'яного чаю, не піднімайте важкого і постарайтеся ставитися до життєвих негараздів філософськи. Якщо сьогодні - не ваш день, і все валиться з рук, то завтра усе вже буде хоч трохи краще.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У четвер, 26 жовтня, магнітна буря стихне, і "хронікам" одразу полегшає.

Нагадаємо, із глибин космосу до Землі мчить астероїд діаметром 50 метрів, який максимально зблизиться з нашою Землею у лютому 2046 року. Він є потенційно небезпечним для нашої планети. У разі зіткнення з ним глобальної катастрофи не станеться, проте наслідки можуть бути дуже руйнівними та важкими для всього людства.