На Землі сім днів триватиме сильна магнітна буря: як підготуватись до космічного катаклізму

Автор: Марченко Любов

На Землі сім днів триватиме потужна магнітна буря. Космічний катаклізм розпочнеться 16 серпня, а останні його прояви будуть відчутні ще 22 серпня.

На Землі сім днів триватиме сильна магнітна буря: як підготуватись до космічного катаклізму  - today.ua

Медики дали українцям поради, як  пережити це випробування.

Отже, збурення в магнітосфері очікуються із 16 по 22 серпня. Цілий тиждень потоки сонячного вітру терзатимуть магнітне поле Землі, яке захищає все живе на нашій планеті від жорсткого космічного випромінювання. Через це у магнітосфері виникатимуть збурення, вона буде опиратись бомбардуванню заряджених часточок, принесених сонячним вітром. І відповідно усі ці терзання магнітного поля відчуватимуть на собі метеозалежні люди.

Повністю звести нанівець вплив магнітної бурі на організм неможливо, як і заховатись від неї. Адже всі ми – пасажири на цій планеті, і зійти з неї нікому не вдасться. Однак мінімізувати вплив магнітних збурень усе ж можна.

Популярні зараз

В Україні мають намір перенести початок нового навчального року на серпень

В Україні продають дешеві смарт-квартири: як виглядає житло за 10 000 доларів

У Верховній Раді пояснили, хто отримає право на економічне бронювання від мобілізації

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

На Землі сім днів триватиме сильна магнітна буря: як підготуватись до космічного катаклізму

Лікарі радять дотримуватись таких рекомендацій:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  1. Намагайтесь уникати в ці дні напруженої фізичної та розумової праці. Робочі навантаження мають бути помірними.
  2. Відмовтесь у ці дні та напередодні них від вживання алкоголю, а також від надто гострої і жирної їжі, копчених і смажених страв. Віддайте перевагу легкій рослинній їжі, кашам, овочам і фруктам. Каву замініть заспокійливими відварами трав.
  3. Більше спіть.
  4. Більше часу виділяйте для прогулянок на свіжому повітрі.
  5. Уникайте стресів і з'ясування стосунків.
  6. Уникайте недоброзичливо налаштованих людей.
  7. Приймайте вранці контрастний душ, який приємно збадьорить і покращить кровообіг. А ввечері краще постояти кілька хвилин під теплим заспокійливим душем.
  8. Тримайте напоготові ліки, які вам можуть знадобитись.

Тижнева магнітна буря – найдовша та найпотужніша у цьому місяці, але не єдина. Ще одне магнітне збурення очікується 29 серпня. Воно буде набагато слабшим за попереднє. Та якщо не дотримуватись рекомендацій, і воно може стати фатальним. Адже в такі дні зростає ризик конфліктів на порожньому місці, а також зростає схильність до суїцидів.

Нагадаємо, наша Земля зараз проходить крізь метеоритний потік Персеїди. Через це щоночі на небосхилі можна спостерігати метеоритний дощ – спалахи маленьких часточок, що утворились від великої комети, яка наближається до Землі раз на 133 роки.