Натуральне добриво для фіалки: чим поливати квітку для пишного та красивого цвітіння

Автор: Ольга Березовська

Фіалка - це популярна кімнатна рослина, яка радує господарів невеликими квітами різних відтінків. Але при цьому це дуже примхлива квітка, яка може довгий час не цвісти. Але досвідчені садівники знають, чим поливати фіалку, щоб омолодити її та добитися пишного цвітіння.

Натуральне добриво для фіалки: чим поливати квітку для пишного та красивого цвітіння - today.ua

Всі люди, які прикрашають свій будинок рослинами у горщиках, знають, що час від часу їх необхідно пересаджувати, міняти землю та удобрювати. Багато хто воліє для цих цілей використовувати магазинні засоби, але є й ті, хто радить робити розчин своїми руками. І є два варіанти, які точно змусять фіалку цвісти.

Деревна зола

Садівники та городники часто використовують деревну золу для удобрювання ґрунту, в якому ростуть овочі або квіти. І фіалка в горщику теж порадіє такому прикорму. Справа в тому, що зола покращує структуру ґрунту та відлякує шкідників своїм лужним складом. Тому варто раз на два тижні поливати фіалку сумішшю з однієї столової ложки золи та літра води кімнатної температури, настояної кілька годин.

Натуральне добриво для фіалки: чим поливати квітку для пишного та красивого цвітіння

Популярні зараз

У Києві є житлові масиви, які мобілізація обминає: працівники ТЦК туди не навідуються, - The Guardian

Працюючі пенсіонери не отримають у травні доплати за стаж: названа причина

Половина чиновників втрачає бронювання від мобілізації: кого заберуть на війну

Тариф на електроенергію у травні залишили по 2,64, але частина населення буде платити за іншою ціною

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Йод

Щоб змусити фіалку цвісти, можна використовувати інше натуральне добриво. Щоб його приготувати, потрібно в три літри чистої води додати лише одну краплю розчину йоду. Йод посилить обмінні процеси і дасть силу рослині, тому вона активніше випускатиме нові квітки. Але поливати таким розчином рослину можна не частіше ніж один раз на місяць.

Пропонуємо також кілька лайфхаків, які допоможуть оживити засохлу орхідею.