Навіщо класти в пральну машину піну для гоління: досвідчені господині поділилися корисним лайфхаком

Пральна машинка вимагає чищення, причому не можна ігнорувати цей факт, особливо, якщо ви часто стираєте. Щоб відмити пральну машину, не обов'язково купувати дорогу побутову хімію. На допомогу прийдуть підручні засоби, які є у кожного будинку. Досвідчені господині поділилися лайфхаком, як відмити пральну машинку за допомогою піни для гоління.

Навіщо класти в пральну машину піну для гоління: досвідчені господині поділилися корисним лайфхаком - today.ua

Піна для гоління здатна не тільки прибрати забруднення, а й усунути неприємні запахи. Нанесіть трохи піни на серветку і протріть машинку спочатку зовні, а потім усередині.

Особливу увагу варто приділити місцям усередині машинки, які схильні більше бруднитися - бічним стінкам і барабану, гумці, під якою збирається бруд і пліснява, а також і ємності для миючого засобу. Потрібно поступово розподілити піну для гоління на внутрішніх поверхнях машини і залишити її на 20 хвилин. Потім запустіть пральну машину на повний цикл прання за високої температури (60-90 градусів). Навіщо класти в пральну машину піну для гоління: досвідчені господині поділилися корисним лайфхаком Після закінчення прання ви будете приємно вражені чистотою вашої пральної машинки зсередини. Зникне неприємний запах, осад, бруд і будь-який накип.

раніше повідомлялося, які копійчани можна використовувати для очищення барабана пральної машинки від накипу.

ДЖЕРЕЛОglavred.info