Названі породи собак, які бояться холоду і мерзнуть навіть у квартирі

Деякі породи собак страждають від холоду і потребують спеціального догляду, щоб не застудитися. В першу чергу до таких порід відносяться маленькі собаки, голі і короткошерсті, а також вихованці з тонкою шкірою. Кінологи перерахували породи, які гірше за інших переносять холод.

Названі породи собак, які бояться холоду і мерзнуть навіть у квартирі - today.ua

Переносимість холоду залежить від розміру та умов життя собаки. Маленькі собачки, відповідно, мерзнуть швидше. Якщо, наприклад, собака живе в будинку або в квартирі, вона линяє частіше, позбавляючись від непотрібного підшерстя, і, відповідно, швидше мерзне. Голі і короткошерсті собаки мерзнуть також швидко.

Собаку не обов'язково виводити на мороз, або потрапити з нею під проливний дощ. Чутливі до холоду породи будуть мерзнути навіть у прохолодній квартирі. Тому перш ніж заводити собаку, дізнайтеся, в яких умовах її потрібно утримувати, щоб потім не виявилося, що вихованця помістили в стресову ситуацію.

Найбільш схильними до холоду декоративними породами вважаються чіхуахуа, російський той, китайська чубата і йоркширський тер'єр. Через невелику м'язову масу, маленькі розміри і слабке підшерстя собаки цих порід починають мерзнути ще до настання морозів. Тому одяг у цих порід собак не тільки для краси, а й для зігріву. Названі породи собак, які бояться холоду і мерзнуть навіть у квартирі За словами кінологів, також погано переносять холод короткошерсті породи азавак, грейхаунд, левретка, слюгі, уіппет. У цих вихованців тонка шкіра, і якщо спеку вони переносять відмінно, то взимку собакам потрібно утеплятися. Зв'яжіть на зиму своєму улюбленцю теплий светр або комбінезон, а також щось більш легке для будинку, так як при температурі нижче +15 короткошерсті породи вже починають мерзнути.

Такі породи як пекінес, такса, скайтер'єр і бассет-хаунд також досить швидко переохолоджуються, тому в їх гардеробі повинні бути теплі речі.

Раніше повідомлялося, які породи собак можуть нападати на своїх господарів і проявляти до них невиправдану агресію.

ДЖЕРЕЛОbb.lv