Названо найдешевше та найкрасивіше місто Європи для зимових канікул

Автор: Анастасия Березовская

Українці будуть раді дізнатися, що найкраще європейське місто для візиту на зимові канікули не так вже й далеко. Дістатись нього не складно і не знадобиться багато фінансів.

Названо найдешевше та найкрасивіше місто Європи для зимових канікул - today.ua

Починаючи з 2021 року міжнародна компанія з прокату автомобілів Discover Cars проводить дослідження, називаючи найкраще місто Європи для візиту на зимові канікули. І третій рік поспіль першість завойовує польський Краків.

В ході дослідження враховується кілька факторів, включаючи середню вартість готелів, кількість доступних на будь-який гаманець ресторанів, вартість перельоту та кількість безкоштовних чи дешевих розваг.

З 50 балів місто Краків завоювало 38. Тут не лише доступне житло навіть у святковий період, а й затишні доступні ресторанчики та безкоштовні туристичні пам'ятки – Вавельський замок, Музей польської авіації та Ринкова площа. Вхідний квиток до інших пам'яток культури також оцінюються недорого в порівнянні з іншими європейськими містами.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Названо найдешевше та найкрасивіше місто Європи для зимових канікул

На один бал менше у списку у Праги (Чехія). А третє у Брюсселя (Бельгія) із 36 балами. Також у списку опинилися Париж (Франція), Будапешт (Угорщина), Таллінн (Естонія), Берлін (Німеччина), Амстердам (Нідерланди), Відень (Австрія) та Копенгаген (Данія).

Найдешевше зняти житло в Кракові, Празі та Таллінні. Безкоштовні головні пам'ятки найчастіше зустрінеш у Кракові, Брюсселі, Таллінні та Берліні. Більш доступні ресторани в Таллінні, Копенгагені, Кракові та Брюсселі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Названо найдешевше та найкрасивіше місто Європи для зимових канікул

Нагадаємо, досвідчені туристи розповіли, навіщо ставити валізу у ванну під час подорожі до Європи.