Названо найкращі стрижки для круглого обличчя, які приховають пухкі щоки: фото

Автор: Лобанова Єлизавета

Якщо у вас кругле обличчя та пухкі щічки - це не означає, що з вибором стрижки мають виникнути проблеми. Безумовно, варто знати, яка зачіска підкреслить ваші переваги та приховає недоліки. Стилісти, які розуміються на стрижках, назвали три безпрограшні варіанти для жінок з кругленьким обличчям.

Названо найкращі стрижки для круглого обличчя, які приховають пухкі щоки: фото - today.ua

Асиметрична стрижка з подовженим чубчиком

Саме такий тандем допоможе візуально зробити ваше обличчя худішим, а чубчик закріпить результат. Асиметрія дозволяє виділити вилиці. Подовжені пасма навколо обличчя приховують щоки та скоригують об'єм обличчя. Довжина волосся не така важлива, якщо додати чубчик, який ще більше витягне обличчя. Можна спробувати укласти волосся на косий проділ, що також створить ефект асиметрії. Експериментуйте зі стрижкою, доки не знайдете для себе ідеальний варіант.

Названо найкращі стрижки для круглого обличчя, які приховають пухкі щоки: фото

Подовжене каре

Подовжена каре також ідеально підійде для тих, хто переживає через свою "неідеальну" форму обличчя. Не бажаєте довгі локони, тоді сміливо стрижіть каре. Це універсальна зачіска для жінок будь-якого віку. Її довжина зазвичай закінчується під нижньою щелепою, і таким чином стрижка допомагає підкреслити овал обличчя, навіть якщо воно не зовсім овальне. Можна залишити довжину на 8-10 сантиметрів нижче підборіддя. При цьому в особи попросіть перукаря зробити кілька різнорівневих пасм. Це допоможе ще більше скоригувати форму обличчя.

Популярні зараз

Українцям повідомили, яким буде тариф на газ у січні 2024 року

У піджаку “навпаки“: Олена Зеленська вийшла в світ у цікавому образі

В Україні з 1 січня зростуть виплати на дітей: стали відомі нові суми

В Україні вже із січня очікують затримки пенсій і соцвиплат

Названо найкращі стрижки для круглого обличчя, які приховають пухкі щоки: фото

Стрижка міксі

Міксі вибирають жінки, які віддають перевагу коротким стрижкам, і ніякими каре і каскадами їх не вразиш. Головна особливість даної стрижки - волосся на потилиці довше за пасма спереду. Ефект витягнутої особи створюється завдяки рваній чубчику, який також може бути різної довжини.

Названо найкращі стрижки для круглого обличчя, які приховають пухкі щоки: фото

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мікс з чубчиком - єдина коротка стрижка, яка здатна візуально зменшити обличчя і приховати пухкі щоки або друге підборіддя. Додайте об'єм на маківці, а чубчик зачешіть назад або в сторону для ще більшого візуального ефекту схуднення.

Раніше повідомлялося, які стрижки ідеально підійдуть жінкам старше 40 років.