Названо найшкідливіше морозиво, яке не варто вживати дітям та дорослим

Автор: Ольга Березовська

У спекотні дні і дорослі, і діти люблять їсти морозиво. Виробники цих ласощів пропонують багатий вибір: пломбір, ескімо, заморожений лід та сендвічі. Але деякі сорти можуть бути шкідливими для здоров'я людини, тому їх краще не купувати.

Названо найшкідливіше морозиво, яке не варто вживати дітям та дорослим - today.ua

Експерт із харчування Наталія Мазурик поділилася важливою інформацією для любителів морозива. Вона розповіла про те, на що необхідно звертати увагу при виборі цих ласощів. Саме дані на етикетці підкажуть, яке морозиво шкідливе для організму.

За словами фахівця, найкращий варіант морозива – це той, який виготовлений виключно з молочної сировини. На упаковці таких смаколиків має бути зазначено – ДСТУ 4733.

Названо найшкідливіше морозиво, яке не варто вживати дітям та дорослим

Популярні зараз

Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною

Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям

Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах

Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України

Важливо звернути увагу також на склад. Першими у списку виробники вказують ті інгредієнти, яких найбільше у продукті. У разі морозива там повинні бути вказані молочні інгредієнти. Експерт наголосила, що якщо прописане незбиране молоко, то воно натуральне, а відновлене – виготовлене з порошку.

Таблиця калорійності на упаковці морозива теж може багато сказати про його якість. Якщо в рядку жирів вказані трансжири, то такі ласощі шкідливі для здоров'я людини. Також не варто купувати продукт, на етикетці якого вказано ДСТУ 4735. Це говорить про те, що воно зроблено з рослинних жирів, тобто з додаванням кокосової чи пальмової олії.

Названо найшкідливіше морозиво, яке не варто вживати дітям та дорослим

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Найкраще обирати морозиво, в якому зазначено, які саме це жири – у натуральному вигляді, негідрогенізовані, повністю гідрогенізовані, частково гідрогенізовані. В перших трьох випадках – немає трансжирів, в останньому є", - додала Наталія.

До речі, морозиво можна приготувати вдома, щоб бути впевненим у його якості.