Названі найшкідливіші для здоров'я серця продукти: їх краще прибрати зі щоденного меню

Автор: Ольга Березовська

Щоб зберегти серце здоровим, слід уважно стежити за своїм харчуванням. Тому що є продукти, які можуть зашкодити роботі одного з найважливіших органів. І медики радять знизити їх споживання до мінімуму, а краще взагалі відмовитися від них.

Названі найшкідливіші для здоров'я серця продукти: їх краще прибрати зі щоденного меню - today.ua

Пропонуємо дізнатися про продукти, які завдають шкоди серцю.

Солона їжа

Продукти або страви, що містять дуже багато солі, шкідливі для серця. Оскільки вони призводять до затримки води в організмі, а це шкідливо для внутрішнього "двигуна". Тим, хто хоче зберегти важливий орган здоровим, варто відмовитися від вживання ковбаси та обробленого м'яса, чіпсів та солоних закусок, фаст-фуду та заморожених страв.

Солодка їжа

Продукти з великою кількістю цукру також є шкідливими для організму людини, особливо для серця. Надмірне вживання солодкої їжі призводить до збільшення ваги, що в результаті може стати причиною підвищеного кров'яного тиску та запалень в організмі – двох головних факторів, що підвищують ризик серцево-судинних захворювань.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Названі найшкідливіші для здоров'я серця продукти: їх краще прибрати зі щоденного меню

Жирна їжа

Смажена картопля, курка чи десерт містять у собі велику кількість насичених жирів, натрію та вуглеводів. І поєднання цих компонентів прискорює розвиток атеросклерозу, що своєю чергою збільшує ризик появи інсульту чи інфаркту. Тому краще відмовитися від частого вживання смаженої на великій кількості олії їжі.

Насичені жири

Щоб знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, варто замінити насичені жири, які підвищують рівень холестерину та збільшують ризик закупорки артерій, здоровішими продуктами. Варто відмовитися від вживання вершкового масла, сиру, тваринних жирів та кокосової олії. Краще для приготування їжі використовувати рибу, лляне масло та авокадо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Названі найшкідливіші для здоров'я серця продукти: їх краще прибрати зі щоденного меню

Є продукти, які можна вживати в необмеженій кількості без ризику нашкодити фігурі і здоров'ю.