Названо найшкідливіший шоколад, який потрібно виключити з раціону харчування

Автор: Леся Ловіцька

Шоколад став одним з найулюбленіших продуктів для багатьох людей. Ці ласощі покращують настрій і самопочуття. Не весь шоколад можна назвати корисним. Є два види, від яких краще відмовитись.

Названо найшкідливіший шоколад, який потрібно виключити з раціону харчування - today.ua

Білий шоколад

Це найсолодший шоколад - його люблять діти. Але цей десерт найшкідливіший – у ньому немає твердих частинок какао, багатих на флавоноїди та інші корисні речовини.

Такий продукт складається з масла какао (близько 20%) і цукру (близько 55%). Інші компоненти – ванілін, сухе молоко, лецитин та інші добавки. Деякі виробники замість натуральних інгредієнтів використовують небезпечні замінники.

Такий шоколад найкалорійніший. Велика кількість цукру в складі підвищує ризик розвитку карієсу та інших проблем зі здоров'ям. Регулярне вживання цих ласощів призводить до підвищення тригліцеридів у крові та ризику розвитку хвороб серця. Його краще виключити з раціону або звести вживання до мінімуму.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

У білому шоколаді мінімальна харчова цінність, там немає великої кількості вітамінів, мінералів та інших цінних речовин.

Медики радять вивчати склад шоколаду. У деяких містяться трансжири, які не засвоюються та негативно впливають на здоров'я. Вони небезпечні для серця та руйнують печінку.

Цукор у списку компонентів повинен бути хоча б на третьому місці. У якісному шоколаді має бути мінімум інгредієнтів.

Шоколад з ягодами та фруктами

Шоколад з добавками містить у складі ще більше цукру та жиру, які негативно впливають на роботу серцево-судинної системи. Поєднання шоколаду з ягодами та фруктами – справжня калорійна бомба. Цей продукт сприяє збільшенню ваги, його не можна їсти тим, у кого є схильність до діабету.

Цукор загалом вважають одним з найшкідливіших продуктів, через який в організмі збільшується зростання бактерій. Медики закликають обмежити його вживання, особливо це стосується людей з онкологічними хворобами.

Названо найшкідливіший шоколад, який потрібно виключити з раціону харчування

Найкорисніший шоколад

Чим більше в шоколаді какао, тим він корисніший. Такий продукт сприяє зменшенню рівня холестерину та запобіганню зниження когнітивних функцій. Теобромін має збуджувальну дію. Усього кілька шматочків шоколаду дозволяють відчути приплив бадьорості та енергії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У чорному шоколаді багато антиоксидантів, білків та інших корисних речовин. Він трохи гірчить, тому смак – на любителя.

Раніше було названо найшкідливішу рибу, яку небезпечно вживати.