Названо п'ять речей, які категорично не можна прати у пральній машині

Мало хто у наш час пере речі вручну. Однак, іноді це потрібно робити, адже у пральну машинку можна кидати далеко не все. Досвідчені господині розповіли, який одяг можна зіпсувати раз і назавжди, якщо завантажити його в машинку.

Названо п'ять речей, які категорично не можна прати у пральній машині - today.ua

Бюстгалтери

Нижня білизна виготовлена з дуже делікатних тканин, тому перш ніж прати бюстгальтери в пральній машинці, подумайте про те, що кісточки можуть пошкодити бак вашої пральної машини, а застібки - порвати інші речі. Крім того, якщо застібки застрягнуть у стінках бака пральної машини, бюстгальтер може розтягнутися. Прати річ потрібно в мішечках для прання або вручну.

Дитячі шкарпетки

Дрібний дитячий одяг (шкарпетки, труси) не рекомендується прати в машинці. Маленькі речі можуть потрапити до дренажних отворів барабана, що може погіршити роботу пральної машини. Якщо у вас немає часу на прання вручну, поміщайте дитячий одяг у спеціальні сітчасті мішечки і лише потім завантажуйте в машинку. Прати дитячі речі потрібно окремо від інших предметів гардеробу.

Краватки

Краватки найчастіше виготовлені з делікатних тканин, і тому під час прання у пральній машині краватки ризикують втратити форму. Також деякі краватки можуть линяти, що зіпсує решту одягу. Шовкові вироби (не лише краватки) найкраще здавати у хімчистку. Або можна придбати спеціальний засіб для чищення і самому вручну акуратно освіжити краватку. Названо п'ять речей, які категорично не можна прати у пральній машині

Одяг з паєтками, блискавками та стразами

Прати одяг із декоративними елементами (паєтками, бісером або камінням) категорично не рекомендується в машинці. Прикраси в процесі прання можуть відірватися, застрягти в механізмі або пошкодити інші речі. Вам буде потім прикро, що улюблена річ від безглуздого прання більше не виглядає презентабельно.

Головні убори з козирком

Козирьок на кепках може легко деформуватися або навіть зламатися при прокручуванні в барабані під час прання або віджиму. Саме тому не ризикуйте та періть такі головні убори вручну. Потім дайте стекти воді та висохнути кепці.

Раніше повідомлялося, як правильно прати подушки з пуховим наповнювачем у пральній машині.

ДЖЕРЕЛОmarieclaire.ru