Чому потрібно відключати Інтернет на мобільному телефоні вночі: названо три причини

Автор: Ольга Березовська

Багато людей навіть не замислюються над тим, що варто відключати інтернет на мобільному телефоні перед тим, як лягти спати. І є одразу три причини робити це. Ми розповімо про них.

Чому потрібно відключати Інтернет на мобільному телефоні вночі: названо три причини - today.ua

Фахівці відзначають, що залишати увімкненим мобільний інтернет або підключення до WiFi на ніч - не дуже вірне рішення. І не тільки тому, що з включеною передачею даних гаджет швидше розряджається.

Чому варто вимикати інтернет на мобільному телефоні вночі?

Економія заряду

Якщо залишити увімкненим інтернет, то поки ви відпочиваєте, ваш мобільний телефон продовжить активно працювати. Сучасні гаджети постійно оновлюють деякі програми, шукають мережу з найкращим сигналом та завантажують дані у додатках та месенджерах. При цьому смартфон витрачає чимало енергії. Тому якщо вимкнути інтернет на ніч, це допоможе заощадити заряд.

Чому потрібно відключати Інтернет на мобільному телефоні вночі: названо три причини

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Випромінювання

Усі гаджети, які використовують передачу даних, є джерелом безперервного випромінювання. І вже багато років точаться суперечки про те, наскільки воно небезпечне для здоров'я людини. Скептики заперечують цей факт, інші впевнені, що телефони і планшети краще тримати від себе якомога далі. Тому в нічний час варто знизити рівень можливого випромінювання, вимкнувши на телефоні інтернет і поклавши його не поруч з ліжком.

Якісний відпочинок

Як часто ви прокидалися посеред ночі від звуку повідомлення в месенджері або оповіщення від Інстаграм? Такі пробудження негативно позначаються на якості нічного відпочинку, тому варто захистити себе від них. Просто відключайте інтернет увечері і спокійно спіть до ранку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чому потрібно відключати Інтернет на мобільному телефоні вночі: названо три причини

А раніше ми ділилися порадами про те, як зарядити мобільний без електроенергії.