Названо стрижки, які будуть актуальні взимку 2023-2024

Автор: Ольга Березовська

Взимку 2023-2024 років будуть у тренді зачіски, натхненні модою середини 60-х років. Це красиві та практичні стрижки, які виглядають недбало, але при цьому дуже привабливо.

Названо стрижки, які будуть актуальні взимку 2023-2024 - today.ua

Ми розповімо про ті стрижки, які будуть на піку популярності у зимовий період.

Піксі

Ця коротка стрижка лякає багатьох жінок, тому що вони впевнені, що не можна виглядати елегантно і жіночно з коротким волоссям. Але не варто хвилюватись. Така стрижка робить дівчину більш зухвалою і легкою, вона підкреслює овал обличчя, робить риси більш виразними і візуально подовжує шию.

Названо стрижки, які будуть актуальні взимку 2023-2024

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Якщо у вас від природи густе волосся, ви можете сміливо робити піксі, оскільки вона виглядає дуже ефектно. До того ж вона підходить жінкам різного віку.

Подовжене каре

Це одна з найпопулярніших та універсальних зачісок, яка виглядає стильно та легка в укладанні. Щоб надати їй форму та об'єм, досить просто висушити її феном, піднімаючи волосся біля коріння.

Названо стрижки, які будуть актуальні взимку 2023-2024

Подовжене каре також можна доповнити чубчиком, який підкреслить ваші риси обличчя. Взимку у тренді будуть чубчики-штори будь-якої довжини. Вони підходять до будь-якої форми особи та віку.

Боб-каре

Ця зачіска – справжня класика, яка ніколи не вийде із моди. І в новому зимовому сезоні вона так само актуальна. Боб-каре досить універсальне в укладанні. Його можна зробити строгим, або вибрати більш об'ємні варіанти чи локони.

Названо стрижки, які будуть актуальні взимку 2023-2024

Таку стрижку можуть дозволити собі не лише молоді дівчата, а й зрілі пані.

Ультра короткі стрижки

Так, на таку зміну іміджу може зважитися лише справді смілива жінка. І багато стилістів рекомендують спочатку подивитися як ви виглядатимете з ультра короткою стрижкою через спеціальні додатки.

Названо стрижки, які будуть актуальні взимку 2023-2024

Багатошарові стрижки

Стрижки, які складаються з кількох шарів різної довжини, підходять володаркам будь-якого типу волосся та личать будь-якій формі обличчя. Така зачіска робить волосся візуально пишніше і не вимагає багато зусиль, щоб зробити гарне укладання. Їх можна випрямити або завити, зробити гладкішу зачіску або недбалу. У будь-якому випадку ви виглядатимете стильно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Названо стрижки, які будуть актуальні взимку 2023-2024

А раніше ми писали про те, які відтінки волосся у тренді цього сезону.