Названо три найбільш невдачливі знаки Зодіаку: вся справа в їхньому характері

Астрологи назвали найбільш невдачливі знаки Зодіаку, які притягують у своє життя все погане. Хто ж ці невдахи?

Названо три найбільш невдачливі знаки Зодіаку: вся справа в їхньому характері - today.ua

Найбільш невдачливі знаки Зодіаку

Овен

На життєвому шляху представників цього знака Зодіаку зустрічається багато перешкод, але через свій характер вони не кидаються гасити маленькі пожежі, чекаючи поки проблема не стане вселенського масштабу. Їм складно приймати рішення самостійно, мріючи, що хтось це зробить за них. Овни не наважуються залишити зону комфорту і нерідко залишаються на одній роботі роками, навіть якщо вона їм ненависна. Але астрологи зазначають, що життя не надсилає їм випробувань, які неможливо подолати.

Рак

Представники цього знака Зодіаку дуже недовірливі - в цьому і є їхня головна негативна риса характеру, через яку в житті багато неприємностей. Справа в тому, що Раки дуже легко вигадують проблеми та вірять у них. Найчастіше від цього страждають їхні другі половинки, яких постійно підозрюють у чомусь і звинувачують у зрадах, тому Ракам складно знайти постійного партнера.

Названо три найбільш невдачливі знаки Зодіаку: вся справа в їхньому характері

Водолій

Усі неприємності у житті представників цього знака Зодіаку лише через їхню драматичність. Вони люблять привертати увагу, робити витівки, на які неможливо заплющити очі. Свого вони намагаються досягти будь-якими способами, але насамперед завдяки жалю. Але це дуже швидко набридає, і нерідко у Водоліїв немає ні друзів, ні люблячої людини поряд.

Нагадаємо, астрологи назвали три найвибагливіші знаки Зодіаку - вічно незадоволені життям і злі.