Названо три типи токсичних чоловіків, від яких потрібно тікати ще на початку стосунків

Автор: Лобанова Єлизавета

Багато жінок на перших побаченнях із чоловіком настільки зачаровані його галантністю та привабливістю, що не помічають очевидних "дзвіночків". Найскладніше розпізнати тирана та токсичну людину. Проте психологи виділяють три основні особливості у поведінці чоловіків, які мають насторожити будь-яку жінку.

Названо три типи токсичних чоловіків, від яких потрібно тікати ще на початку стосунків - today.ua

Зайва імпульсивність

Якщо вже при перших зустрічах після знайомства з вами чоловік навіть не приховує своєї нестримності та імпульсивності, то на це не можна заплющувати очі.

Якщо чоловік на вас кричить по дрібницях – з ним щастя не збудуєш. Згодом така людина розкриється повністю, і він неї можна очікувати чого завгодно, але навіщо? Перші "дзвіночки" жорстокості - нахабство і вчинки, якими він намагається показати, що краще за інших. Чоловік повинен уміти контролювати свою агресію та спалахи гніву, інакше ви будете для нього просто тим об'єктом, на який він постійно зриватиметься.

Прихованість

Якщо минуле і сьогодення чоловіка окутане таємницями та секретами, то це вже має відштовхувати жінку. Якщо на ваші конкретні питання він знаходить купу відмовок, щоб не говорити правду – йому точно є що приховувати. Можливо, він веде подвійне життя. Такі люди швидше за все брехуни, і для них брехня – це щоденне явище.

Популярні зараз

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У світі найближчим часом стрімко зросте ціна на золото: долар втрачає лідерство

Названо три типи токсичних чоловіків, від яких потрібно тікати ще на початку стосунків

Звертайте увагу, якщо чоловік приховує від вас свою сім'ю, будинок чи друзів. Адже при відкритих та щирих стосунках такого бути не повинно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чоловік зникає після першого побачення

Є категорія чоловіків, для яких жінки – це трофей. Вони ведуть підрахунок побачень лише заради того, щоб потішити своє самолюбство. При цьому будувати сім'ю та тривалі стосунки такі ловеласи, як правило, не планують. Якщо красень, який на першому побаченні був надто м'яким, поступливим, засипав вас компліментами і обіцяв золоті гори зник і більше не телефонує, воно й на краще. Не варто думати, що проблема у вас, бо якраз проблема криється в ньому.

Раніше астрологи розповіли, яким знакам Зодіаку завжди щастить в особистому житті.